Olympus rozpoczyna współpracę z firmą EyeFi

Autor: Maciej Luśtyk

7 Styczeń 2015
Artykuł na: minutę
Firma EyeFi poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Olympusem. Użytkownicy aparatów Olympusa wyposażonych w moduł Wi-fi mają zyskać możliwość synchronizacji z serwisem EyeFi Cloud.

O serwisie EyeFi Cloud pisaliśmy kilka miesięcy temu. Jest to dysk w chmurze umożliwiający edycję, organizację i przechowywanie zdjęć zrobionych za pomocą urządzeń mobilnych i aparatów wyposażonych w karty pamięci Eye-Fi. Dzięki rozpoczęciu współpracy między producentami, dostęp do usługi zyskają wszyscy użytkownicy aparatów marki Olympus wyposażonych w system łączności Wi-fi.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Aby usprawnić organizację zdjęć w serwisie EyeFi Cloud, zostanie wprowadzona opcja filtrowania zdjeć według typu aparatu, którym zostały uchwycone. Ponadto użytkownicy urządzeń Olympusa otrzymają możliwość korzystania z serwisu na preferencyjnych warunkach, producent nie podaje jednak szczegółów. Obecnie koszt rocznego abonamentu na korzystanie z serwisu wynosi 50 dolarów. W jego ramach użytkownicy otrzymują nielimitowaną przestrzeń na dysku wirtualnym.

Więcej informacji znajdziemy na stronie http://www.eyefi.com

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell prezentuje kolejne praktyczne akcesorium dla fotografów. Newell LCD-PB-SD to ładowarka pełniąca również rolę czytnika kart SD, a...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)