Olympus rozpoczyna współpracę z firmą EyeFi

0
Maciej Luśtyk
7 Styczeń 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma EyeFi poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Olympusem. Użytkownicy aparatów Olympusa wyposażonych w moduł Wi-fi mają zyskać możliwość synchronizacji z serwisem EyeFi Cloud.

O serwisie EyeFi Cloud pisaliśmy kilka miesięcy temu. Jest to dysk w chmurze umożliwiający edycję, organizację i przechowywanie zdjęć zrobionych za pomocą urządzeń mobilnych i aparatów wyposażonych w karty pamięci Eye-Fi. Dzięki rozpoczęciu współpracy między producentami, dostęp do usługi zyskają wszyscy użytkownicy aparatów marki Olympus wyposażonych w system łączności Wi-fi.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Aby usprawnić organizację zdjęć w serwisie EyeFi Cloud, zostanie wprowadzona opcja filtrowania zdjeć według typu aparatu, którym zostały uchwycone. Ponadto użytkownicy urządzeń Olympusa otrzymają możliwość korzystania z serwisu na preferencyjnych warunkach, producent nie podaje jednak szczegółów. Obecnie koszt rocznego abonamentu na korzystanie z serwisu wynosi 50 dolarów. W jego ramach użytkownicy otrzymują nielimitowaną przestrzeń na dysku wirtualnym.

Więcej informacji znajdziemy na stronie http://www.eyefi.com

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Think Tank Retrospective 15L - bezpretensjonalne retro
Think Tank Retrospective 15L - bezpretensjonalne retro
Czy w kwestii plecaków fotograficznych można powiedzieć jeszcze coś nowego? Nowa propozycja Think Tank Retrospective to coś dla osób lubiących klasykę bez zbędnych...
13
0
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Nazwa być może nie zachęca, ale jeśli używacie bezlusterkowców i kompaktów Sony, może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem do filmowania i...
1
1
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC pokazał najnowszy monitor z kierowanej do profesjonalistów linii PA. Jak zawsze możemy spodziewać się wzorowej reprodukcji barw.
17
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)