Olympus rozpoczyna współpracę z firmą EyeFi

0
Maciej Luśtyk
7 Styczeń 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma EyeFi poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Olympusem. Użytkownicy aparatów Olympusa wyposażonych w moduł Wi-fi mają zyskać możliwość synchronizacji z serwisem EyeFi Cloud.
O serwisie EyeFi Cloud pisaliśmy kilka miesięcy temu. Jest to dysk w chmurze umożliwiający edycję, organizację i przechowywanie zdjęć zrobionych za pomocą urządzeń mobilnych i aparatów wyposażonych w karty pamięci Eye-Fi. Dzięki rozpoczęciu współpracy między producentami, dostęp do usługi zyskają wszyscy użytkownicy aparatów marki Olympus wyposażonych w system łączności Wi-fi.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Aby usprawnić organizację zdjęć w serwisie EyeFi Cloud, zostanie wprowadzona opcja filtrowania zdjeć według typu aparatu, którym zostały uchwycone. Ponadto użytkownicy urządzeń Olympusa otrzymają możliwość korzystania z serwisu na preferencyjnych warunkach, producent nie podaje jednak szczegółów. Obecnie koszt rocznego abonamentu na korzystanie z serwisu wynosi 50 dolarów. W jego ramach użytkownicy otrzymują nielimitowaną przestrzeń na dysku wirtualnym.

Więcej informacji znajdziemy na stronie http://www.eyefi.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)