Kolejna edycja Olympus Anywhere Classroom

0
Maciej Luśtyk
21 Styczeń 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Olympus Anywhere Classroom to cykl wideoporadników, które są owocem współpracy firmy z wybitnymi fotografami. Ostatnio zaprezentowana została trzecia część cyklu, skupiająca się na temacie narracji wizualnej.
W pierwszej części cyklu Olympus Anywhere Classroom mogliśmy poznać tajniki fotografowania natury u boku fotografa przyrody - Jaya Dickmana, który zabrał nas w podróż po Górach Skalistych w stanie Colorado. Druga część poświęcona została nadmorskiemy pejzażowi i zdjęciom nocnym, a poradami technicznymi służył Alex McClure. Właśnie ukazała się trzecia, najnowsza odsłona cyklu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

W trzecim sezonie swoją wiedzą dzieli się z nami laureat nagrody Pulitzera - Alex Price, który zabiera nas na wybrzeże stanu Massachusetts. 3 odcinki skupiaja sie na temacie narracji wizualnej i oferują porady z zakresu fotografii reporterskiej, rodzinnej i portretowej. Wszystkie odcinki poradników Olympus Anywhere Classroom dostępne są do obejrzenia za darmo na stronie Olympusa lub za pośrednictwem serwisu Youtube.

Więcej informacji oraz linki do odcinków znajdziemy na stronie projektu Olympus Anywhere Classroom

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
1
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Jak robić viralowe zdjęcia? Jordi Koalitic ma na to gotowy przepis
Jak robić viralowe zdjęcia? Jordi Koalitic ma na to gotowy przepis
Bracia Jordi i Arnau Puig tworzą kreatywny duet, który osiągnał spektakularny sukces w mediach społecznościowych. Swoich pomysłów nie chowają jednak tylko dla siebie i to dodatkowo napędza ich...
19
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)