Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Eyefi rozszerza wsparcie dla aparatów Olympus i kamer GoPro

0

Autor: Maciej Luśtyk

17 Czerwiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Na początku stycznia informowaliśmy Was o nawiązaniu współpracy między firmami Eyefi i Olympus. Miało to umożliwić użytkownikom aparatów korzystanie z serwisu w chmurze bez konieczności posiadania karty producenta. Od teraz w usług Eyefi mogą korzystać wszystkie osoby posiadające urządzenia Olympus i GoPro, wyposażone w moduł Wi-fi.

Firma Eyefi zaktualizowała aplikację Eyefi Mobi oraz serwis Eyefi Cloud, umożliwiający przechowywanie i katalogowanie zdjęć w chmurze. Oprócz niewielkich zmian w interfejsie, pojawiła się możliwość synchronizacji usług z urządzeniami marki Olympus i GoPro, wyposażonymi w moduł Wi-fi. Tym samym, aby korzystać z funkcji oferowanych przez Eyefi nie trzeba już posiadać kart producenta.

Zaktualizowano także opłaty abonamentowe. Od teraz pełną funkcjonalność serwisu Eyefi Cloud otrzymamy za $4,99 miesięcznie. Możliwe jest również korzystanie z aplikacji mobilnej, bez konieczności wykupywania subskrypcji w serwisie w chmurze. W tym wypadku za opcję łączności z aparatem zapłacimy również $4,99, ale jednorazowo. Aplikacja Eyefi Mobi dostępna jest do pobrania za pośrednictwem serwisów Google Play i App Store.

Urządzenia objęte wsparciem nowych usług producenta to GoPro Hero+ LCD, Hero 3, GoPro Hero 4, Olympus Stylus 1, OLYMPUS PEN E-P5, Olympus Stylus TG-860 i Olympus OM-D E-M5 Mark II. Więcej informacji o usługach znajdziecie na stronie eyefi.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120% sRGB za 1500 zł
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120%...
Nowy monitor Philips 288E2UAE ma szansę zawojować segment hobbystycznej obróbki fotografii i grafiki. Ma wszystko czego do szczęścia może potrzebować osoba zabierająca...
27
4
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i...
0
0
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (13)