GoPro HERO+ LCD - dotykowy ekran w podstawowym modelu

0
Maciej Luśtyk
2 Czerwiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
GoPro rozszerzyło rodzinę kamerek sportowych o model HERO+ LCD. Urządzenie dzieli specyfikację z podstawowymi modelami z oferty producenta, wyposażono je natomiast w dotykowy ekran LCD.

Kamerka GoPro HERO+ LCD umożliwia nagrywanie filmów w maksymalnej rozdzielczości 1080p z prędkością 60 kl/s. Wyposażono ją obiektyw o jasności f/2.8, a pojedyncze zdjęcia będą miały rozdzielczość 8 Mp. Tak jak w przypadku innych modeli, znajdziemy tu możliwość nagrywania time-lapsów oraz wykonywania zdjęć seryjnych, a także możliwość włączenia kamerki i rozpoczęcia nagrywania za pomocą jednego przycisku.

Nowością jak możemy wywnioskować z nazwy jest dotykowy erkan LCD. Dzięki funkcji HiLight będziemy mogli oznaczyć najciekawsze miejsca filmu, co ułatwi pracę w post produkcji. Kamerka umożliwia również cięcie materiału bezpośrednio przy użyciu ekranu. HERO+ LCD współpracuje z kartami SD o pojemności do 64 GB, a dzięki modułowi Wi-Fi i Bluetooth możliwe będzie zdalne sterowanie urządzeniem z poziomu smartfona oraz przesyłanie materiału do serwisów społecznościowych.

Razem z kamerką otrzymujemy podwodną obudowę, która gwarantuje wodoszczelność do 40 metrów. Urządzenie trafi do sprzedaży 7 lipca w cenie $300. Nie mamy jeszcze informacji o cenie ani dostępności urządzenia na polskim rynku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie gopro.com

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fragment 8 - cyfrowe wcielenie kamery 8 mm. Oprócz filmów nakręci także GIF-y
Fragment 8 - cyfrowe wcielenie kamery 8 mm. Oprócz filmów nakręci także GIF-y
Czy w dzisiejszych czasach kogokolwiek może zainteresować kamera, która z założenia oferuje niską jakość filmów? Nadzieję na to mają twórcy modelu Fragment 8, który ma...
8
4
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Wszystko co najlepsze z podstawowej wersji modelu M10 i monochromatyczna matryca, która zachwyci fanów czerni i bieli. W dodatku matryca nie byle jaka, bo o...
47
18
PowerVision PowerEgg X - dron, kamera, jajko!
PowerVision PowerEgg X - dron, kamera, jajko!
Czy jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? PowerVision chce nas przekonać, że nie i prezentuje PowerEgg X - ambitny projekt, który łączy podręcznego drona i...
4
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (13)