GoPro HERO+ LCD - dotykowy ekran w podstawowym modelu

Autor: Maciej Luśtyk

2 Czerwiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
GoPro rozszerzyło rodzinę kamerek sportowych o model HERO+ LCD. Urządzenie dzieli specyfikację z podstawowymi modelami z oferty producenta, wyposażono je natomiast w dotykowy ekran LCD.

Kamerka GoPro HERO+ LCD umożliwia nagrywanie filmów w maksymalnej rozdzielczości 1080p z prędkością 60 kl/s. Wyposażono ją obiektyw o jasności f/2.8, a pojedyncze zdjęcia będą miały rozdzielczość 8 Mp. Tak jak w przypadku innych modeli, znajdziemy tu możliwość nagrywania time-lapsów oraz wykonywania zdjęć seryjnych, a także możliwość włączenia kamerki i rozpoczęcia nagrywania za pomocą jednego przycisku.

Nowością jak możemy wywnioskować z nazwy jest dotykowy erkan LCD. Dzięki funkcji HiLight będziemy mogli oznaczyć najciekawsze miejsca filmu, co ułatwi pracę w post produkcji. Kamerka umożliwia również cięcie materiału bezpośrednio przy użyciu ekranu. HERO+ LCD współpracuje z kartami SD o pojemności do 64 GB, a dzięki modułowi Wi-Fi i Bluetooth możliwe będzie zdalne sterowanie urządzeniem z poziomu smartfona oraz przesyłanie materiału do serwisów społecznościowych.

Razem z kamerką otrzymujemy podwodną obudowę, która gwarantuje wodoszczelność do 40 metrów. Urządzenie trafi do sprzedaży 7 lipca w cenie $300. Nie mamy jeszcze informacji o cenie ani dostępności urządzenia na polskim rynku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie gopro.com

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Przedłużona gwarancja na aparaty i obiektywy Leica
Przedłużona gwarancja na aparaty i obiektywy Leica
Leica podkreśla jakość „Made in Germany” i przedłuża gwarancję na sprzęt o dodatkowe 12 miesięcy. Ofertą objęte są aparaty i obiektywy kupione pomiędzy 1.09.2019 a...
0
Sony A7 IV - więcej, mocniej, lepiej, drożej...
Sony A7 IV - więcej, mocniej, lepiej, drożej...
Po 3 latach od premiery A7 III, Sony pokazuje wreszcie jego następcę, który ma być lepszy właściwie pod każdym względem. Wyposażony w 33-megapikselową matrycę Sony A7...
36
DJI Ronin 4D to pierwsza kamera 8K z 4-osiowym stabilizatorem i autofocusem Lidar AF
DJI Ronin 4D to pierwsza kamera 8K z 4-osiowym stabilizatorem i autofocusem Lidar AF
Nowy Ronin 4D to bez wątpienia urządzenie rewolucyjne, integruje bowiem system obrazowania z zapisem RAW, zaawansowaną stabilizację, ustawianie ostrości oparte o laserowy system Lidar i...
9
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (13)