GoPro

Wszystkie artykuły z tagiem: "GoPro" w serwisie fotopolis.pl:
Newell SDC - terenowa ładowarka do akumulatorów GoPro
Choć w teorii żywotność akumulatorów kamer sportowych wygląda nieźle, w praktyce musimy je wymieniać dosyć często, co może okazać się problemem podczas wyjazdów i pracy terenowej. Z pomocą przychodzi praktyczna ładowarka Newell.
12 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Tak wygrywa się 70 tys. złotych przy pomocy GoPro
Przy okazji premiery modelu HERO7 Black, GoPro wystartowało z konkursem na najlepsze ujęcia, w którym pula nagród wynosiła milion dolarów. Zobaczcie co zrobił filmowiec Chris Rogers, by znaleźć się w gronie zwycięzców.
28 Sty 2019
Maciej Luśtyk
1
GoPro HERO 7 Black - test kamery sportowej
Najnowsza generacja kamerki GoPro to przede wszystkim wyjątkowo wydajna stabilizacja, funkcja streamingu i tryb HDR. GoPro Hero 7 przetestował dla nas Tomasz Gotfryd.
28 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
12
GoPro HERO 7 - stabilizacja jak z gimbala i transmisje na żywo
GoPro zaprezentowało siódmą generację kamerki sportowej HERO. Wśród nowości znajdziemy udoskonalony system stabilizacji, który oferować ma rezultaty zbliżone do gimbala oraz możliwość bezpośredniego przesyłania materiału na żywo do serwisów społecznościowych.
20 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
1
Czy Xiaomi wykupi GoPro? The Information donosi, że „coś jest na rzeczy“
Już wkrótce GoPro może zostać pozyskane przez Xiaomi. Jak wynika z raportu przygotowanego przez The Information, chiński gigant przygląda się sytuacji i zamierza złożyć ofertę, która dla GoPro może okazać się propozycją nie do odrzucenia.
16 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
1
GoPro zaprezentowało amatorską kamerę sportową, która kosztuje jedyne 200 dolarów
Ostatnie plotki okazały się być prawdą. Firma GoPro wzbogaciła swoją ofertę o nowy model HERO, który jest najtańszym urządzeniem spośród całej rodziny kamer sportowych producenta. Urządzenie kosztuje 200 dolarów, ale w tej cenie zapewnia całkiem sporo funkcjonalnych rozwiązań.
30 Mar 2018
Michał Chrzanowski
6
GoPro na sprzedaż? Firma rezygnuje z produkcji dronów i zwalnia kolejnych pracowników
Ostatnie 2 lata to dla GoPro czas usilnych zmagań o utrzymanie swojej pozycji na rynku. Pasmo porażek sprawiło jednak, że firma pozbywa się niemal 1/3 siły roboczej i całkiem prawdopodobne, że zmieni także właściciela.
9 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
GoPro Fusion - czy to wreszcie kamera 360° na jaką czekaliśmy?
Kto śledzi rynek kamer sferycznych, ten wie, że na razie trudno na nim znaleźć urządzenie, które oferowałoby wysoką jakość nagrań i było dostępne w akceptowalnej przez zwykłego Kowalskiego cenie. Ten stan rzeczy zmienić ma nowa kamerka GoPro Fusion.
21 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Ramiona teleskopowe Removu - nawet do 160 cm długości
Osoby filmujące kamerami sportowymi chętnie korzystają z pomocy w postaci teleskopowych wysięgników. W tym temacie, jedne z najbardziej uniwersalnych konstrukcji oferuje marka Removu, którą znamy z produkcji stabilizatorów i akcesoriów do action camów.
17 Lut 2017
Maciej Luśtyk
1
Karma wraca. Drona GoPro kupimy ponownie już wiosną
Historia drona GoPro to przykład tego jak pech może pokrzyżować nawet najlepsze plany. Wygląda na to, że pasmo niepowodzeń firma ma już za sobą. Na wiosnę planowane jest bowiem ponowne wprowadzenie drona do sprzedaży.
2 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0