Action Cam

Wszystkie artykuły z tagiem: "Action Cam" w serwisie fotopolis.pl:
Newell SDC - terenowa ładowarka do akumulatorów GoPro
Choć w teorii żywotność akumulatorów kamer sportowych wygląda nieźle, w praktyce musimy je wymieniać dosyć często, co może okazać się problemem podczas wyjazdów i pracy terenowej. Z pomocą przychodzi praktyczna ładowarka Newell.
12 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
DJI Osmo Action - nadciąga mocny konkurent kamer GoPro
DJI prezentuje swoją pierwszą kamerę sportową, która z pewnością stanie się poważną alternatywą dla modeli z oferty GoPro. Główne zalety? Dwa ekrany i niezła cena.
15 Maj 2019
Maciej Luśtyk
1
Feiyu Tech G5 GS - nowy gimbal do kamer sportowych Sony już dostępny w Polsce. Znamy cenę
Podczas styczniowych targów CES 2018 producent zaprezentował najnowsze gimbale, w tym wersję modelu G5 przeznaczoną do kamerek Sony. Właśnie zawitała ona na polskim rynku.
6 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Xiaomi YI 4K+ - pogromca GoPro wkracza na rynek. Znamy polską cenę
Zaprezentowana przy podczas styczniowych targów CES kamera YI 4K+ to pierwsza na świecie kamerka sportowa oferująca zapis 4K 60 kl/.s. Znamy polską cenę.
31 Mar 2017
Maciej Luśtyk
6
Nadchodzi Xiaomi YI 4K+ - pierwsza na świecie kamerka sportowa oferująca zapis 4K 60 kl./s
Możliwość filmowania w jakości 4K oferuje nam już dzisiaj większość aparatów, kamer sportowych i smartfonów. Problemem jest jednak niski klatkaż, który znacznie ogranicza nasze możliwości. Zmienić ma się to już za kilka dni, wraz z premiera najnowszej kamerki YI.
30 Gru 2016
Maciej Luśtyk
3
Sony FDR-X3000R - optyczna stabilizacja i filmy w jakości 4K
Sony FDR-X3000R to najnowsza propozycja producenta, która - jego zdaniem - powinna szybko zawojować rynek kamer sportowych. Wszystko za sprawą zaawansowanych rozwiązań, w które została wyposażona.
1 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Octospot - kamera sportowa 4K stworzona specjalnie dla nurków
Ostatnio kamery sportowe wyrastają jak grzyby po deszczu, a mimo to nie każdy jest w stanie na rynku znaleźć coś dla siebie. Szczególną trudność mieli do tej pory nurkowie. Ten stan rzeczy zmienić ma wodoodporna do głębokości 200 m kamera Octospot.
6 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Sony Action Cam FDR-X3000 - pierwsza kamera sportowa 4K ze stabilizacją optyczną B.O.S.S
Japoński oddział Sony zaprezentował właśnie nowe kamery z serii Action Cam, które zostały wyposażone w zaawansowany system optycznej stabilizacji obrazu i możliwość filmowania w jakości 4K.
22 Cze 2016
Maciej Luśtyk
8
Entaniya - obiektywy fisheye do kamer sportowych
Obiektywy kamer sportowych już same w sobie oferują zwykle bardzo szerokie pole widzenia. Jeśli jednak to wciąż za mało warto przyjrzeć się obiektywom Entaniya Fisheye, o polu widzenia nawet 280°. Dzięki nim stworzymy także zestaw do filmów sferycznych.
16 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
LG Action Cam LTE - kamera 4K z funkcją streamingu na żywo
Producent do tej pory raczej nie kojarzył nam się ze sprzętem filmowym, ale być może to właśnie nowa kamera sportowa LG Action Cam LTE tchnie powiew świeżości w rynek, który ostatnimi czasy przeżywa lekką stagnację.
16 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0