Akademia Fotografii Podwodnej Olympusa - przetestuj aparaty w bazach nurkowych Nautica Safari

0

Autor: Maciej Luśtyk

17 Czerwiec 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Olympus Polska rozpoczął współpracę z firmą Nautica Safari, otwierając Akademię Fotografii Podwodnej. W jej ramach będzie można przetestować aparaty i system akcesoriów podwodnych oraz uczyć się fotografowania pod okiem eskpertów.

Zadaniem Akademii Fotografii Podwodnej jest nauka zasad fotografowania pod wodą i promocją tej dziedziny fotografii. Akademia będzie działała bazach nurkowych Nautica Safari w Chorwacji oraz podczas safari nurkowych w Egipcie i w Sudanie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia instruktora fotografii podwodnej Piotra Stósa oraz jego współpracowników, goście Akademii zdobędą umiejętności obejmujące: konfigurację i konserwację sprzętu, fotografowanie w różnych warunkach oświetleniowych, wybór tematu i kompozycję obrazu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Akademia będzie działała w okresie 01.06-26.09.2015 bazach nurkowych Nautica na wyspie Hvar w miejscowości Stari Grad oraz na wyspie Vis w mieście Vis, w Chorwacji, oraz w okresie 02.10-12.12.2015 podczas safari nurkowych w Egipcie i Sudanie organizowanych przez Nautica Safari.

Na miejscu wszyscy klienci baz nurkowych Nautica oraz uczestnicy safari nurkowych będą mogli za darmo przetestować aparaty Olympus Pen E-PL7 (z obiektywem M.ZUIKO 14-42mm EZ, w obudowie PT-012), oraz Olympus Tough TG-860 i Tough TG-4.

Więcej informacji odnośnie baz nurkowych i wypraw Nautica Safari znajdziecie na stronie nautica.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
DJI Pocket 2 - kieszonkowy trzyosiowy gimbal jeszcze wydajniejszy
DJI Pocket 2 - kieszonkowy trzyosiowy gimbal jeszcze wydajniejszy
Większa matryca, szerszy obiektyw i sporo innych udoskonaleń. DJI zaprezentowało drugą generację kieszonkowego gimbala z wbudowaną kamerą.
4
0
Fujifilm X-S10 - wszystko, co najlepsze w kompaktowym, prostym body
Fujifilm X-S10 - wszystko, co najlepsze w kompaktowym, prostym body
Fujifilm postanowiło zrobić aparat dla mas. Na pokładzie znajdziemy najlepszą matrycę, najszybszy system AF, stabilizację, wydajną baterię i rozbudowany tryb filmowy,...
48
20
Canon Powershot Zoom - koncepcyjny aparat dla fana sportu, przyrody i… podglądacza
Canon Powershot Zoom - koncepcyjny aparat dla fana sportu, przyrody i… podglądacza
Po dwóch latach od prezentacji prototypów, na rynek trafia w końcu oryginalny aparat Canona, pełniący rolę cyfrowej lunety. Pod względem jakości zapewne nie zaoferuje...
16
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)