Akademia Fotografii Podwodnej Olympusa - przetestuj aparaty w bazach nurkowych Nautica Safari

0
Maciej Luśtyk
17 Czerwiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Olympus Polska rozpoczął współpracę z firmą Nautica Safari, otwierając Akademię Fotografii Podwodnej. W jej ramach będzie można przetestować aparaty i system akcesoriów podwodnych oraz uczyć się fotografowania pod okiem eskpertów.
Zadaniem Akademii Fotografii Podwodnej jest nauka zasad fotografowania pod wodą i promocją tej dziedziny fotografii. Akademia będzie działała bazach nurkowych Nautica Safari w Chorwacji oraz podczas safari nurkowych w Egipcie i w Sudanie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia instruktora fotografii podwodnej Piotra Stósa oraz jego współpracowników, goście Akademii zdobędą umiejętności obejmujące: konfigurację i konserwację sprzętu, fotografowanie w różnych warunkach oświetleniowych, wybór tematu i kompozycję obrazu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Akademia będzie działała w okresie 01.06-26.09.2015 bazach nurkowych Nautica na wyspie Hvar w miejscowości Stari Grad oraz na wyspie Vis w mieście Vis, w Chorwacji, oraz w okresie 02.10-12.12.2015 podczas safari nurkowych w Egipcie i Sudanie organizowanych przez Nautica Safari.

Na miejscu wszyscy klienci baz nurkowych Nautica oraz uczestnicy safari nurkowych będą mogli za darmo przetestować aparaty Olympus Pen E-PL7 (z obiektywem M.ZUIKO 14-42mm EZ, w obudowie PT-012), oraz Olympus Tough TG-860 i Tough TG-4.

Więcej informacji odnośnie baz nurkowych i wypraw Nautica Safari znajdziecie na stronie nautica.pl

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Olympus OM-D E-M5 Mark III - sprawdzona formuła w nowym wydaniu
Olympus OM-D E-M5 Mark III - sprawdzona formuła w nowym wydaniu
Po 4 latach od premiery Olympusa OM-D E-M5 Mark II do walki na arenie systemu mikro 4/3 staje jego następca, który wprowadza tę linię aparatów o przygodowym zacięciu w świat 4K
14
0
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Outdoorowy aparat i kamerka Ivy Rec to propozycja dla użytkowników, którym zależy przede wszystkim na uwiecznianiu codziennych chwil, bez obawy o uszkodzenie...
19
3
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Po tygodniach plotek wreszcie światło dzienne ujrzał Nikon Z50, czyli pierwszy kierowany do amatorów aparat w bezlusterkowym systemie Z. Otrzymujemy 21-megapikselową...
8
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)