Nowa kampania Olympusa bierze na cel użytkowników lustrzanek

Nowa kampania Olympusa bierze na cel użytkowników lustrzanek
Olympus wystartował z kampanią ostrzegającą przed niecodziennym schorzeniem wywołanym użytkowaniem lustrzanek. Seria filmików promocyjnych przybliża nam postać osoby cierpiącej na zespół DSL-ARM - wydłużenie ręki spowodowane ciężarem aparatu.
Jak dowiadujemy się z materiału, syndrom DSL-ARM jest naturalnym następstwem zbyt częstego użytkowania lustrzanek, które w porównaniu z bezlusterkowcami, cechują się dużo większą wagą i rozmiarami. W poniższym “dokumencie” poznacie Paula - osobę cierpiącą z powodu opisanej wyżej przypadłości. Zobaczcie, co według producenta, czeka użytkowników lustrzanek.Jak dowiadujemy się z filmu, rozwój schorzenia można powstrzymać. Remedium, jak nietrudno się domyślić jest oczywiście bezlusterkowiec z serii OM-D, dokładnie model E-M5 Mark II. Mimo że ze strony użytkowników lustrzanek z pewnością usłyszymy głosy sprzeciwu, to trudno będzie się im nie uśmiechnąć oglądając materiał. Producentowi gratulujemy udanej kampanii i liczymy, że w przyszłości zobaczymy jeszcze więcej humorystycznych reklam.

Więcej o syndromie DSL-ARM możecie przeczytać na stronie getolympus.com/dslrarm. Wejdźcie też na kanał producenta w serwisie Youtube, aby zobaczyć resztę filmików.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
0
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4