Nowa kampania Olympusa bierze na cel użytkowników lustrzanek

Nowa kampania Olympusa bierze na cel użytkowników lustrzanek
Olympus wystartował z kampanią ostrzegającą przed niecodziennym schorzeniem wywołanym użytkowaniem lustrzanek. Seria filmików promocyjnych przybliża nam postać osoby cierpiącej na zespół DSL-ARM - wydłużenie ręki spowodowane ciężarem aparatu.
Jak dowiadujemy się z materiału, syndrom DSL-ARM jest naturalnym następstwem zbyt częstego użytkowania lustrzanek, które w porównaniu z bezlusterkowcami, cechują się dużo większą wagą i rozmiarami. W poniższym “dokumencie” poznacie Paula - osobę cierpiącą z powodu opisanej wyżej przypadłości. Zobaczcie, co według producenta, czeka użytkowników lustrzanek.Jak dowiadujemy się z filmu, rozwój schorzenia można powstrzymać. Remedium, jak nietrudno się domyślić jest oczywiście bezlusterkowiec z serii OM-D, dokładnie model E-M5 Mark II. Mimo że ze strony użytkowników lustrzanek z pewnością usłyszymy głosy sprzeciwu, to trudno będzie się im nie uśmiechnąć oglądając materiał. Producentowi gratulujemy udanej kampanii i liczymy, że w przyszłości zobaczymy jeszcze więcej humorystycznych reklam.

Więcej o syndromie DSL-ARM możecie przeczytać na stronie getolympus.com/dslrarm. Wejdźcie też na kanał producenta w serwisie Youtube, aby zobaczyć resztę filmików.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8