bezlusterkowce

Wszystkie artykuły z tagiem: "bezlusterkowce" w serwisie fotopolis.pl:
Nikon Z7 - test aparatu
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
6 Lis 2018
Krzysztof Basel
18
Samyang MF 85 mm f/1.8 ED UMC CS - zdjęcia przykładowe
Samyang 85 mm f/1.8 ED UMC CS to nowy, interesujący obiektyw stworzony do współpracy z bezlusterkowcami APS-C. Tanie i manualne szkło jest ciekawą alternatywą do zdjęć portretowych dla drogich obiektywów systemowych z AF. Zobaczcie, jak szkło radzi sobie w praktyce. 
28 Wrz 2018
Krzysztof Basel
0
Ważne aktualizacje dla sześciu aparatów Fujifilm
GFX 50S, X-H1, X-T2, X-Pro2, X-E3 oraz X100f to modele, dla których planowana jest aktualizacja. Nowe wersje oprogramowania zaczną się sukcesywnie pojawiać na przełomie kwietnia i maja.
12 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Canon EOS M100 - test aparatu
Ten maluch ma być wygodnym aparatem dla początkujących i atrakcyjną alternatywą w codziennej fotografii dla smartfonów. Mimo niskiej ceny oferuje sporo rozwiązań znanych z bardziej zaawansowanych modeli. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
10 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 ZERO-D - znamy cenę
Laowa 9 mm f/2.8 ZERO-D zapowiada się na wyjątkowo ciekawy ultraszerokokątny obiektyw do aparatów z matrycą APS-C. Całkiem atrakcyjnie prezentuje się także jego cena.
22 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm X-H1 - nowa bestia systemu X
Wbudowany 5-osiowy system stabilizacji obrazu, znana 24.3 Mp matryca X-Trans i wydajny X-Processor Pro, usprawniony autofokus, jeszcze bardziej profesjonalna ergonomia i bogate funkcje filmowe - to tylko niektóre z cech zaprezentowanego dziś Fujifilm X-H1.
15 Lut 2018
Michał Chrzanowski
5
Fujifilm X-E3 - amatorski „dalmierz” powraca. Z mocną specyfikacją, ale i ograniczeniami
Najnowszy bezlusterkowiec X-E3 oferować ma wszystko, czego oczekiwać mogą amatorzy zakochani w aparatach typu dalmierzowego. To w końcu młodszy brat topowego X-Pro2. Czy jednak spotka się on z takim odzewem jak bratni X-T20?
7 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
8
Fujifilm GFX 50S vs Hasselblad X1D - porównanie [TESTY STUDYJNE]
W nasze ręce wpadł długo oczekiwany średnioformatowy bezlusterkowiec Fujifilm. Sprawdzamy jak wypada na tle dzielącej bardzo podobną specyfikację, ale droższej konkurencji spod znaku Hasselblada.
16 Mar 2017
Maciej Luśtyk
4
Mały może więcej? – o przesiadce na zaawansowane bezlusterkowce rozmawiamy z zawodowymi fotografami
Wielu profesjonalnych fotografów nadal podchodzi sceptycznie do pracy w oparciu o systemy bezlusterkowe. O swoich doświadczeniach opowiedzieli nam Ci z nich, którzy się na to zdecydowali: fotoreporter Piotr Bławicki, portrecista Wiktor Franko, oraz fotograf ślubny i komercyjny Rafał Krasa.
30 Sty 2017
Maciej Luśtyk
17
Ciąg dalszy stałoogniskowej ofensywy Meike
Meike nie zwalnia tempa. Firma zaprezentowała obiektywy 12 mm f/2.8 oraz 8 mm f/3.5 fisheye - kolejne dwie stałki zaprojektowane z myślą o bezlusterkowcach.
31 Sie 2016
Michał Chrzanowski
2