bezlusterkowiec

Wszystkie artykuły z tagiem: "bezlusterkowiec" w serwisie fotopolis.pl:
Fujifilm XF10 - kieszonkowy kompakt dla amatora i nie tylko
24-megapikselowa matryca APS-C, obiektyw o ekwiwalencie 28 mm i świetle f/2.8, 91-punktowy AF oraz stylowy wygląd i funkcjonalna ergonomia - to tylko niektóre cechy zaprezentowanego dziś kompaktu Fujifilm XF10.
19 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm X-E3 teraz także w brązowej wersji kolorystycznej
Nowy design Fujifilm X-E3. Od teraz zaawansowany bezlusterkowiec producenta będzie dostępny w odmienionej odsłonie - część korpusu została pokryta brązową skórą.
16 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Sony A7 III - test aparatu
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
6 Lip 2018
Krzysztof Basel
1
Canon w połowie przyszłego roku zaprezentuje dwa pełnoklatkowe bezlusterkowce? Wszystko na to wskazuje
W sieci możemy natrafić na coraz więcej informacji sugerujących, że Canon zamierza wkroczyć na rynek pełnoklatkowych bezlusterkowców. Firma w połowie przyszłego roku ma w planach zaprezentować dwa aparaty, które mają konkurować z dotychczasowymi konstrukcjami.
6 Lip 2018
Michał Chrzanowski
4
Nikon zamierza zaprezentować dwa bezlusterkowce konkurujące z Sony A7 III. Oto ich specyfikacja
Premiera bezlusterkowego systemu Nikona zbliża się wielkimi krokami. Po miesiącach spekulacji, przecieków oraz oficjalnych doniesień, poznaliśmy wreszcie kluczowe szczegóły całej układanki. Producent planuje zaprezentować dwa modele, które mają „podnieść poprzeczkę“ i konkurować z pełnokatkowymi konstrukcjami Sony.
4 Lip 2018
Michał Chrzanowski
8
Letnie promocje Fujifilm. Rabaty na modele X-H1, X-T2 i obiektywy do 1290 zł
Fujifilm rusza z tegoroczną promocją wakacyjną. W jej ramach do 30 września będziemy mogli uzyskać znaczny rabat na wybrane aparaty, obiektywy i zestawy.
29 Cze 2018
Promocja
0
Fujifilm uruchamia stronę poświęconą modelowi X-T100. Co miesiąc aparat do wygrania
Zaprezentowany miesiąc temu Fujifilm X-T100 to jeden z najciekawszych amatorskich korpusów ostatnich lat. Producent zdaje sobie z tego sprawę i uruchamia specjalny serwis, który ma za zadanie przybliżyć ten model odbiorcy. To także konkurs, w którym co miesiąc można wygrać aparat.
26 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zapowiedziany bezlusterkowiec Nikona ma być bezpośrednim konkurentem Sony A7 III. Ale to nie wszystko - poznaliśmy więcej szczegółów
Od jakiegoś czasu plotki o pierwszym pełnoklatkowym bezlusterkowcu Nikona zaczynają coraz mocniej krążyć po sieci. Jedne z nich zostały potwierdzone przez samego producenta, inne natomiast to czyste spekulacje - choć niektóre z nich wydają się trafione. Oto najważniejsze (i najnowsze) informacje o aparacie, który „podniesie poprzeczkę“ w segmencie zaawansowanych bezlusterkowców.
25 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm X-T100 - amatorskie body z aspiracjami
Plotki o najnowszym amatorskim bezlusterkowcu Fujifilm krążyły po sieci już od dobrych kilku tygodni. Jednak dopiero dziś producent odsłonił wszystkie karty i zaprezentował model X-T100 - „aparat adresowany do szerokiej gamy użytkowników, którzy są na różnych etapach swojej przygody z fotografią“.
24 Maj 2018
Michał Chrzanowski
7
Sony A7 III - jak radzi sobie w trudnych, koncertowych warunkach?
Czy najnowsza pełna klatka Sony to wymarzony aparat fotografa koncertowego? Sprawdziłem go w czasie dużego festiwalu Jazzowego we Wrocławiu.
10 Maj 2018
Krzysztof Basel
11