Eyefi Mobi Pro - funkcje bezprzewodowe wyższej klasy

0
Maciej Luśtyk
12 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Znany producent kart Wi-fi zaprezentował nową kartę SDHC o nazwie Eyefi Mobi Pro. Karta charakteryzuje się pojemnością 32 GB i oferuje nowe, zaawansowane funkcje przesyłania plików. Między innymi możliwość przesyłania plików RAW.

Karta SDHC Eyefi Mobi Pro o pojemności 32 GB wprowadza rozbudowane funkcje bezprzewodowe. Przede wszystkim pojawiła się możliwość przesyłania plików RAW. Poza tym możliwe będzie jednoczesne przesyłanie plików JPEG i RAW na różne urządzenia. Możemy zatem podejrzeć JPEG-a na ekranie smartfona lub tabletu, podczas gdy pliki RAW będą przesyłane na dysk komputera. Karta Eyefi Mobi tworzy własną sieć Wi-fi, dzięki czemu można z niej korzystać w miejscach gdzie nie ma dostępu do internetu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Aby w pełni cieszyć się możliwościami karty będziemy musieli pobrać dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Za jej pomocą możliwe będzie dokonanie szybkiego porównania zdjęć i danych EXIF. Za pomocą aplikacji połączymy się też z usługą Eyefi Cloud, która pozwoli na przesyłanie i katalogowanie zdjęć na dysku w chmurze.

Karta jest już dostępna do kupienia w cenie 99 dolarów. Polskiej ceny na razie nie znamy. Wraz z kartą otrzymujemy roczną subskrypcję w serwisie Eyefi Cloud, w ramach której otrzymamy nielimitowane miejsce na dysku w chmurze.

Więcej informacji o karcie znajdziemy na stronie eyefi.com

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Nazwa być może nie zachęca, ale jeśli używacie bezlusterkowców i kompaktów Sony, może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem do filmowania i...
1
1
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC pokazał najnowszy monitor z kierowanej do profesjonalistów linii PA. Jak zawsze możemy spodziewać się wzorowej reprodukcji barw.
14
0
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Na rynku próżno szukać realnej konkurencji dla oferty dronów DJI i długo wydawało się, że nic się w tej kwestii nie zmieni. Czy świetnie zapowiadające się drony z...
14
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)