Eyefi Mobi Pro - funkcje bezprzewodowe wyższej klasy

0
Maciej Luśtyk
12 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Znany producent kart Wi-fi zaprezentował nową kartę SDHC o nazwie Eyefi Mobi Pro. Karta charakteryzuje się pojemnością 32 GB i oferuje nowe, zaawansowane funkcje przesyłania plików. Między innymi możliwość przesyłania plików RAW.
Karta SDHC Eyefi Mobi Pro o pojemności 32 GB wprowadza rozbudowane funkcje bezprzewodowe. Przede wszystkim pojawiła się możliwość przesyłania plików RAW. Poza tym możliwe będzie jednoczesne przesyłanie plików JPEG i RAW na różne urządzenia. Możemy zatem podejrzeć JPEG-a na ekranie smartfona lub tabletu, podczas gdy pliki RAW będą przesyłane na dysk komputera. Karta Eyefi Mobi tworzy własną sieć Wi-fi, dzięki czemu można z niej korzystać w miejscach gdzie nie ma dostępu do internetu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Aby w pełni cieszyć się możliwościami karty będziemy musieli pobrać dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Za jej pomocą możliwe będzie dokonanie szybkiego porównania zdjęć i danych EXIF. Za pomocą aplikacji połączymy się też z usługą Eyefi Cloud, która pozwoli na przesyłanie i katalogowanie zdjęć na dysku w chmurze.

Karta jest już dostępna do kupienia w cenie 99 dolarów. Polskiej ceny na razie nie znamy. Wraz z kartą otrzymujemy roczną subskrypcję w serwisie Eyefi Cloud, w ramach której otrzymamy nielimitowane miejsce na dysku w chmurze.

Więcej informacji o karcie znajdziemy na stronie eyefi.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
Na rynku debiutuje nowy monitor EIZO reprezentujący bardziej przystępną cenowo linię CS. Najnowszy ColorEdge CS2740 w żadnym wypadku nie może być jednak nazwany...
5
0
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)