Eyefi Mobi Pro - funkcje bezprzewodowe wyższej klasy

Autor: Maciej Luśtyk

12 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Znany producent kart Wi-fi zaprezentował nową kartę SDHC o nazwie Eyefi Mobi Pro. Karta charakteryzuje się pojemnością 32 GB i oferuje nowe, zaawansowane funkcje przesyłania plików. Między innymi możliwość przesyłania plików RAW.

Karta SDHC Eyefi Mobi Pro o pojemności 32 GB wprowadza rozbudowane funkcje bezprzewodowe. Przede wszystkim pojawiła się możliwość przesyłania plików RAW. Poza tym możliwe będzie jednoczesne przesyłanie plików JPEG i RAW na różne urządzenia. Możemy zatem podejrzeć JPEG-a na ekranie smartfona lub tabletu, podczas gdy pliki RAW będą przesyłane na dysk komputera. Karta Eyefi Mobi tworzy własną sieć Wi-fi, dzięki czemu można z niej korzystać w miejscach gdzie nie ma dostępu do internetu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Aby w pełni cieszyć się możliwościami karty będziemy musieli pobrać dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Za jej pomocą możliwe będzie dokonanie szybkiego porównania zdjęć i danych EXIF. Za pomocą aplikacji połączymy się też z usługą Eyefi Cloud, która pozwoli na przesyłanie i katalogowanie zdjęć na dysku w chmurze.

Karta jest już dostępna do kupienia w cenie 99 dolarów. Polskiej ceny na razie nie znamy. Wraz z kartą otrzymujemy roczną subskrypcję w serwisie Eyefi Cloud, w ramach której otrzymamy nielimitowane miejsce na dysku w chmurze.

Więcej informacji o karcie znajdziemy na stronie eyefi.com

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun robi to kolejny raz. Po modelach X100 i X60 przyszedł czas na światło większego kalibru (choć tylko w przenośni). Lampa Molus G300 oferuje diodę o mocy 300W, będąc jednocześnie...
5
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)