Eyefi Mobi Pro - funkcje bezprzewodowe wyższej klasy

Autor: Maciej Luśtyk

12 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Znany producent kart Wi-fi zaprezentował nową kartę SDHC o nazwie Eyefi Mobi Pro. Karta charakteryzuje się pojemnością 32 GB i oferuje nowe, zaawansowane funkcje przesyłania plików. Między innymi możliwość przesyłania plików RAW.

Karta SDHC Eyefi Mobi Pro o pojemności 32 GB wprowadza rozbudowane funkcje bezprzewodowe. Przede wszystkim pojawiła się możliwość przesyłania plików RAW. Poza tym możliwe będzie jednoczesne przesyłanie plików JPEG i RAW na różne urządzenia. Możemy zatem podejrzeć JPEG-a na ekranie smartfona lub tabletu, podczas gdy pliki RAW będą przesyłane na dysk komputera. Karta Eyefi Mobi tworzy własną sieć Wi-fi, dzięki czemu można z niej korzystać w miejscach gdzie nie ma dostępu do internetu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Aby w pełni cieszyć się możliwościami karty będziemy musieli pobrać dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Za jej pomocą możliwe będzie dokonanie szybkiego porównania zdjęć i danych EXIF. Za pomocą aplikacji połączymy się też z usługą Eyefi Cloud, która pozwoli na przesyłanie i katalogowanie zdjęć na dysku w chmurze.

Karta jest już dostępna do kupienia w cenie 99 dolarów. Polskiej ceny na razie nie znamy. Wraz z kartą otrzymujemy roczną subskrypcję w serwisie Eyefi Cloud, w ramach której otrzymamy nielimitowane miejsce na dysku w chmurze.

Więcej informacji o karcie znajdziemy na stronie eyefi.com

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)