karta pamięci

Wszystkie artykuły z tagiem: "karta pamięci" w serwisie fotopolis.pl:
Lexar wraca na rynek w pełni sił! Przyglądamy się ofercie producenta na 2019 rok
Ostatnimi czasy losy firmy Lexar to droga pełna wybojów i zakrętów. Jednak wygląda na to, że producent trafił na właściwe tory i w tym roku zamierza namieszać w segmencie kart pamięci.
11 Kwi 2019
Promocja
0
Kart CFExpress nie ma jeszcze na rynku, tymczasem ogłoszono już ich drugą generację
Karty CFExpress zastąpić mają formaty CFast i XQD, stając się nowym standardem ultraszybkich nośników pamięci. Pierwsze modele pojawić mają się na rynku dopiero nadchodzących miesiącach, ale stowarzyszenie CFA już zapowiada wersję 2.0.
6 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Nowości z rynku kart - szybki standard SD Express, Sony zapowiada nośnik CFexpress
Najwięcej szumu wywołała wczorajsza premiera karty microSD Sandisk o pojemności 1 TB, ale to nie jedyne ciekawe nowości ze świata nośników pamięci. Już niebawem zobaczymy m.in. superszybkie karty microSD Express, a Sony zapowiedziało prace nad nośnikami CFexpress.
28 Lut 2019
Maciej Luśtyk
2
SanDisk Extreme UHS-I 1TB microSDXC to karta skrojona na miarę wymagającego twórcy
Maksymalna pojemność 1TB, transfer nawet 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości i 30 minut filmu 4K w mniej niż 3 minuty czy chociażby zgodność ze specyfikacją A2 - to tylko niektóre cechy najnowszej karty SanDisk Extreme UHS-I microSDXC.
27 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
Prograde Digital Recovery Pro - nowy program do odzyskiwania danych z kart pamięci
Chyba każdy z nas stanął kiedyś przed problemem utraty zdjęć. Programów do odzyskiwania danych nie brakuje, ale trudno znaleźć program spełniający wszystkie nasze oczekiwania. Teraz otrzymujemy uniwersalny i jak się wydaje funkcjonalny soft stworzony przez producenta kart.
13 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
Lexar wraca do gry i prezentuje kartę SDXC o pojemności 1TB
Rekordowa pojemność 1TB, 95MB/s odczyt i 70MB/s zapis oraz możliwośc pracy w wymagających warunkach - to tylko niektóre parametry karty Lexar Professional 633x SDXC, która właśnie trafiła do sprzedaży.
10 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Lexar porzuca format XQD. Kiedy zobaczymy karty CFExpress?
Polski dystrybutor poinformował o wycofaniu się z produkcji kart XQD. Jednocześnie informuje o pracach na nośnikami CFExpress. Data ich premiery zależy jednak od producentów aparatów.
22 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Toshiba Exceria Pro N502 SD - nowa linia odpornych kart umożliwiających zapis wideo 8K
Oferta firmy Toshiba powiększyła się o nową linię kart SD Exceria Pro N502, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nośniki mają być wyjątkowo wytrzymałe oraz powinny gwarantować minimalny transfer danych na poziomie 90Mb/s.
4 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Sony SF-G Tough - czy to najwytrzymalsze i najszybsze karty SD na świecie?
Tak przynajmniej twierdzi producent. Nowa seria kart Sony charakteryzuje się jednoczęściowym odlewem, zapewniającym twardość i wytrzymałość na zginanie oraz brakiem delikatnych elementów. Do tego jest wyjątkowo szybka.
28 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Nikon rozszerza swoją ofertę o karty XQD
Jeżeli podczas premiery najnowszych bezlusterkowców Nikona kogokolwiek z was dziwiło zastosowanie formatu XQD, już wiemy dlaczego producent zdecydował się na taki ruch. Niebawem będzie sprzedawał te nośniki pod własną nazwą.
27 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0