karta pamięci

Wszystkie artykuły z tagiem: "karta pamięci" w serwisie fotopolis.pl:
Lexar wraca do gry i prezentuje kartę SDXC o pojemności 1TB
Rekordowa pojemność 1TB, 95MB/s odczyt i 70MB/s zapis oraz możliwośc pracy w wymagających warunkach - to tylko niektóre parametry karty Lexar Professional 633x SDXC, która właśnie trafiła do sprzedaży.
10 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Lexar porzuca format XQD. Kiedy zobaczymy karty CFExpress?
Polski dystrybutor poinformował o wycofaniu się z produkcji kart XQD. Jednocześnie informuje o pracach na nośnikami CFExpress. Data ich premiery zależy jednak od producentów aparatów.
22 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Toshiba Exceria Pro N502 SD - nowa linia odpornych kart umożliwiających zapis wideo 8K
Oferta firmy Toshiba powiększyła się o nową linię kart SD Exceria Pro N502, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nośniki mają być wyjątkowo wytrzymałe oraz powinny gwarantować minimalny transfer danych na poziomie 90Mb/s.
4 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Sony SF-G Tough - czy to najwytrzymalsze i najszybsze karty SD na świecie?
Tak przynajmniej twierdzi producent. Nowa seria kart Sony charakteryzuje się jednoczęściowym odlewem, zapewniającym twardość i wytrzymałość na zginanie oraz brakiem delikatnych elementów. Do tego jest wyjątkowo szybka.
28 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Nikon rozszerza swoją ofertę o karty XQD
Jeżeli podczas premiery najnowszych bezlusterkowców Nikona kogokolwiek z was dziwiło zastosowanie formatu XQD, już wiemy dlaczego producent zdecydował się na taki ruch. Niebawem będzie sprzedawał te nośniki pod własną nazwą.
27 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Lexar wraca na polski rynek. Dostawy nowych serii już na początku lipca. Na Karty XQD i CFast przyjdzie nam jednak poczekać
Dobra wiadomość dla fotografów przywiązanych do produktów Lexar. Po rocznej nieobecności marka oficjalnie powraca na polski rynek, a już niebawem na sklepowych półkach znajdziemy pełną ofertę najnowszych produktów.
29 Cze 2018
Maciej Luśtyk
1
SDUC Express to nowy standard kart SD, a wraz z nim 128TB pojemności i maksymalny transfer na poziomie 985 MB/s
Już niebawem będziemy mogli zapomnieć o problemach z przesyłem danych i pojemnością nośników pamięci. SD Association zaprezentowało właśnie zupełnie nowy standard - SDUC Express, czyli maksymalnie 128TB karty z szybkością transferu sięgającą nawet 985 MB/s.
28 Cze 2018
Michał Chrzanowski
1
Nie starcza Ci miejsca na kartach? ProGrade pokazuje kartę CFExpress o pojemności 1 TB i prędkości odczytu 1,4 GB/s
Wysokie rozdzielczości, a zwłaszcza filmy dosłownie pożerają karty pamięci. Do tego, wraz ze wzrostem jakości pojawiają się problemy z prędkościami transferu. Z odsieczą nadchodzą karty CFExpress marki ProGrade.
11 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
ProGrade Digital - nowa marka kart pamięci dla profesjonalistów
Wyglądają znajomo? To dlatego, że zostały stworzone przez byłych dyrektorów inżynierów i managerów firm Lexar i Sandisk. Oferować mają profesjonalne osiągi w przystępnej cenie.
20 Lut 2018
Maciej Luśtyk
4
Co oznaczają symbole na nośnikach SD i CF? Kupujemy karty pamięci
Czym różni się karta SDHC od SDXC? Jakie nośniki są oznaczane symbolem UDMA 7, a jakie UHS-II oraz co dokładnie oznacza wartość 1000x? Zobaczcie, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze odpowiedniej karty pamięci.
3 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!