Akcesoria OWC w polskiej dystrybucji Focus Nordic

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Październik 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Other World Computing (OWC) jest wiodącym dostawcą wydajnych kart pamięci, czytników, dysków SSD i akcesoriów. Marka na polskim rynku będzie oficjalnie dystrybuowana przez firmę Focus Nordic.

Informacja prasowa:

Jak najlepiej wykorzystać technologię, w którą zainwestowałeś? Niezależnie od tego, czy używasz jej do komunikacji, tworzenia czy ochrony, technologia powinna być łatwa w użyciu i umożliwiać skupienie się na kreatywnej pracy.

Other World Computing (OWC) jest wiodącym dostawcą wysokowydajnych rozwiązań pamięci masowej - od kart pamięci z gwarantowanymi prędkościami transferów Atlas, poprzez pamięć do laptopów i komputerów stacjonarnych, akcesoriów i oprogramowania dla profesjonalistów i konsumentów. Cel jest prosty - tworzenie innowacyjnych rozwiązań aby jak najlepiej wykorzystać już posiadane zasoby.

"Założyłem OWC, ponieważ trudno mi było dostać się do lokalnego sklepu, aby zmodernizować własny komputer Apple. Co więcej, było to bardzo drogie i skłoniło mnie to do stworzenia własnych rozwiązań ale także do podzielenia się tymi informacjami i zaoferowania tych rozwiązań aby inni mogli skorzystać z tego samego" - mówi Larry O'Conner, założyciel i dyrektor generalny OWC.

OWC projektuje produkty w taki sposób, aby były kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, umożliwiając użytkownikom płynną integrację rozwiązań z istniejącym ekosystemem technologicznym, od etapu tworzenia do ukończenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie pojemności pamięci masowej komputera, czy rozszerzenie opcji łączności, OWC oferuje rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność różnych urządzeń dla kreatywnych profesjonalistów, przedsiębiorstw, firm i organizacji edukacyjnych.

Karty pamięci, czytniki kart pamięci Atlas oraz profesjonalne dyski zapisujące duże ilości danych zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej zaawansowanych zastosowaniach profesjonalnych fotografów i Twórców wideo.

Oficjalna premiera podczas BEiKS Media Show

Oficjalna premiera OWC w Polsce odbędzie się podczas najbliższego BEIKS Media Show - 7 listopada 2023 r. w Sound Garden Hotel, ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa.

Szczegóły na: stronie organizatora - BEIKS.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
1
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły