Statywy i akcesoria oświetleniowe Kupo Grip w dystrybucji Focus Nordic

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Maj 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Focus Nordic informuje, że została dystrybutorem produktów marki Kupo Grip w Europie. Niebawem akcesoria studyjne pojawią się na naszym rynku.

Materiał partnera

Kupo jest jednym z wiodących producentów profesjonalnych statywów oświetleniowych i mocowań oraz profesjonalnych uchwytów na potrzeby rynku fotograficznego, wideo i telewizyjnego.

W szerokiej i wszechstronnej ofercie produktów Kupo Grip można znaleźć najwyższej klasy statywy oświetleniowe, uchwyty i akcesoria dla profesjonalistów z branży filmowej, telewizyjnej i fotograficznej. Produkty Kupo Grip znane są z doskonałego designu i unikalnych rozwiązań, których nie znajdziemy nigdzie indziej w branży. Rynek doskonale kojarzy popularne 3 i 4 Way Clamps, Grip Support Arm i Master C Stand z rewolucyjnym opatentowanym mechanizmem blokującym.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu mamy Kupo Grip jako markę w naszym kreatywnym portfolio marek dla fotografów, twórców treści i domów produkcyjnych" - mówi Odd Bergsto odpowiedzialny za markę Kupo grip w Focus Nordic.

"W zeszłym roku zaobserwowaliśmy gwałtowny wzrost zainteresowania w zakresie oświetlenia, dźwięku i produktów do streamingu. Kupo stanowi doskonałe uzupełnienie tych produktów i pozwala pracować nie tylko bardziej kreatywnie i wydajnie, ale także bezpieczniej, niezależnie od tego, czy pracujemy w studio, czy w terenie."

W linii produktów Kupo Grip znajdziemy: statywy typu C, statywy Junior, lekkie statywy Baby, statywy podwieszane, statywy na kółkach i statywy podnoszone, uchwyty i zaciski, łączniki, ramiona i uchwyty, adaptery, wyposażenie studyjne, akcesoria studyjne, torby i skrzynki, sterowanie oświetleniem oraz akcesoria do aparatów i kamer.

W Polsce sprzedaż będzie realizowana za pośrednictwem Focus Nordic Poland z siedzibą w Warszawie.

Polskich cen poszczególnych produktów na razie nie znamy.

Więcej informacji na temat dystrybuowanego sprzętu Kupo znajdziecie na stronie focusnordic.pl. Katalog produktów dostępny do pobrania tutaj.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox prezentuje nowe akcesorium, które zamieni lampy AD200 i AD200 Pro w lampę typu ring flash. To lżejsza alternatywa dla samodzielnej lampy AR400.
4
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
Nowe monitory BenQ oferują rozdzielczość 4K na dużych 27- i 32-calowych matrycach, zachowując przystępną cenę i oferując szereg funkcji dodatkowych.
4
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
„Profoto Connect Pro to więcej niż pilot. To centralny układ nerwowy każdej sesji gdyż to przez niego wszystko przepływa” - pisze producent o nowym, wielofunkcyjnym...
3
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)