Statywy i akcesoria oświetleniowe Kupo Grip w dystrybucji Focus Nordic

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Maj 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Focus Nordic informuje, że została dystrybutorem produktów marki Kupo Grip w Europie. Niebawem akcesoria studyjne pojawią się na naszym rynku.

Materiał partnera

Kupo jest jednym z wiodących producentów profesjonalnych statywów oświetleniowych i mocowań oraz profesjonalnych uchwytów na potrzeby rynku fotograficznego, wideo i telewizyjnego.

W szerokiej i wszechstronnej ofercie produktów Kupo Grip można znaleźć najwyższej klasy statywy oświetleniowe, uchwyty i akcesoria dla profesjonalistów z branży filmowej, telewizyjnej i fotograficznej. Produkty Kupo Grip znane są z doskonałego designu i unikalnych rozwiązań, których nie znajdziemy nigdzie indziej w branży. Rynek doskonale kojarzy popularne 3 i 4 Way Clamps, Grip Support Arm i Master C Stand z rewolucyjnym opatentowanym mechanizmem blokującym.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu mamy Kupo Grip jako markę w naszym kreatywnym portfolio marek dla fotografów, twórców treści i domów produkcyjnych" - mówi Odd Bergsto odpowiedzialny za markę Kupo grip w Focus Nordic.

"W zeszłym roku zaobserwowaliśmy gwałtowny wzrost zainteresowania w zakresie oświetlenia, dźwięku i produktów do streamingu. Kupo stanowi doskonałe uzupełnienie tych produktów i pozwala pracować nie tylko bardziej kreatywnie i wydajnie, ale także bezpieczniej, niezależnie od tego, czy pracujemy w studio, czy w terenie."

W linii produktów Kupo Grip znajdziemy: statywy typu C, statywy Junior, lekkie statywy Baby, statywy podwieszane, statywy na kółkach i statywy podnoszone, uchwyty i zaciski, łączniki, ramiona i uchwyty, adaptery, wyposażenie studyjne, akcesoria studyjne, torby i skrzynki, sterowanie oświetleniem oraz akcesoria do aparatów i kamer.

W Polsce sprzedaż będzie realizowana za pośrednictwem Focus Nordic Poland z siedzibą w Warszawie.

Polskich cen poszczególnych produktów na razie nie znamy.

Więcej informacji na temat dystrybuowanego sprzętu Kupo znajdziecie na stronie focusnordic.pl. Katalog produktów dostępny do pobrania tutaj.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Xencelabs Pen Display 24 Studio - imponująca alternatywa dla tabletów Wacom Cintiq Pro
Xencelabs Pen Display 24 Studio - imponująca alternatywa dla tabletów Wacom Cintiq Pro
Założona w 2019 roku firma Xencelabs prezentuje swój pierwszy tablet graficzny z ekranem. Pen Display 24 Studio to profesjonalny kombajn, który zapowiada się na...
6
Zhiyun Molus G60 i X100 - superkompaktowe lampy LED o dużej mocy
Zhiyun Molus G60 i X100 - superkompaktowe lampy LED o dużej mocy
Chiński producent rozwija ofertę oświetlenia o nowe, kompaktowe lampy LED, które mimo niewielkich rozmiarów oferują imponującą moc i możliwość stosowania akcesoriów z...
9
Godox Pixel Tube TP2R, TP4R i TP8R - zaawansowane modułowe tuby świetlne ze sterowaniem DMX
Godox Pixel Tube TP2R, TP4R i TP8R - zaawansowane modułowe tuby świetlne ze sterowaniem DMX
Godox wprowadza na rynek nowe tuby świetlne do pracy na planach filmowych. Lampy z serii Pixel Tube oferują zaawansowane parametry, bezprzewodowe sterowanie,...
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)