Statywy i akcesoria oświetleniowe Kupo Grip w dystrybucji Focus Nordic

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Maj 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Focus Nordic informuje, że została dystrybutorem produktów marki Kupo Grip w Europie. Niebawem akcesoria studyjne pojawią się na naszym rynku.

Materiał partnera

Kupo jest jednym z wiodących producentów profesjonalnych statywów oświetleniowych i mocowań oraz profesjonalnych uchwytów na potrzeby rynku fotograficznego, wideo i telewizyjnego.

W szerokiej i wszechstronnej ofercie produktów Kupo Grip można znaleźć najwyższej klasy statywy oświetleniowe, uchwyty i akcesoria dla profesjonalistów z branży filmowej, telewizyjnej i fotograficznej. Produkty Kupo Grip znane są z doskonałego designu i unikalnych rozwiązań, których nie znajdziemy nigdzie indziej w branży. Rynek doskonale kojarzy popularne 3 i 4 Way Clamps, Grip Support Arm i Master C Stand z rewolucyjnym opatentowanym mechanizmem blokującym.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu mamy Kupo Grip jako markę w naszym kreatywnym portfolio marek dla fotografów, twórców treści i domów produkcyjnych" - mówi Odd Bergsto odpowiedzialny za markę Kupo grip w Focus Nordic.

"W zeszłym roku zaobserwowaliśmy gwałtowny wzrost zainteresowania w zakresie oświetlenia, dźwięku i produktów do streamingu. Kupo stanowi doskonałe uzupełnienie tych produktów i pozwala pracować nie tylko bardziej kreatywnie i wydajnie, ale także bezpieczniej, niezależnie od tego, czy pracujemy w studio, czy w terenie."

W linii produktów Kupo Grip znajdziemy: statywy typu C, statywy Junior, lekkie statywy Baby, statywy podwieszane, statywy na kółkach i statywy podnoszone, uchwyty i zaciski, łączniki, ramiona i uchwyty, adaptery, wyposażenie studyjne, akcesoria studyjne, torby i skrzynki, sterowanie oświetleniem oraz akcesoria do aparatów i kamer.

W Polsce sprzedaż będzie realizowana za pośrednictwem Focus Nordic Poland z siedzibą w Warszawie.

Polskich cen poszczególnych produktów na razie nie znamy.

Więcej informacji na temat dystrybuowanego sprzętu Kupo znajdziecie na stronie focusnordic.pl. Katalog produktów dostępny do pobrania tutaj.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)