Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland

Autor: Krzysztof Mularczyk

14 Styczeń 2021
Artykuł na: minutę

Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland

Firma SmallRig została założona w Shenzhen w chińskiej prowincji Guangdong w 2007 r. Szybko stała się czołowym światowym producentem przystępnych cenowo akcesoriów dla zawodowych i zaawansowanych operatorów kamer i aparatów.

 

SmallRig projektuje i produkuje kompaktowe klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów. W ofercie można znaleźć także systemy statywowe. Firma oferuje szeroki wybór zróżnicowanych elementów, dzięki którym użytkownicy końcowi mogą zmontować i dostosować do swoich potrzeb swój wymarzony zestaw do tworzenia treści foto-wideo.

Szeroka gama produktów SmallRig właśnie trafiła do oferty Focus Nordic Poland, dystrybutora m.in takich marek, jak: Tamron, Samyang, Sirui, Zhiyun, czy Velbon.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
„Całe to piękno i krew” - film o Nan Goldin w kinach od 16 czerwca
„Całe to piękno i krew” - film o Nan Goldin w kinach od 16 czerwca
Po otrzymaniu Złotego Lwa, nominacji do Oscara i ciepłym przyjęciu na festiwalu Millennium Docs Against Gravity, przejmujący dokument o kultowej fotografce Nan Goldin trafia na ekrany...
16
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Jury Fotograficznej Publikacji Roku wyłoniło listę wyróżnionych książek fotograficznych. Zwycięską publikację poznamy 15 czerwca podczas otwarcia Fotofestiwalu w Łodzi.
1
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Kiedyś stanowiły marzenie każdego fotografa studyjnego, dziś przechodzą do historii. Hasselblad poinformował, że nie będzie już rozwijał swojego średnioformatowego systemu H.
14
Powiązane artykuły