SSD

Wszystkie artykuły z tagiem: "SSD" w serwisie fotopolis.pl:
Samsung SSD X5 - odporny, kieszonkowy dysk przenośny NVMe z prędkością zapisu 2,3 GB/s
Jeśli nagrywanie filmy w 4K, lub po prostu potrzebujecie niebywale szybkiego dysku przenośnego, Samsung ma coś dla was. SSD X5 to pierwszy w ofercie firmy dysk półprzewodnikowy, stworzony w technologii NVMe, który wyposażono w złącze Thunderbolt 3.
29 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
27 Cze 2018
Krzysztof Basel
2
OWC ThunderBlade to zewnętrzny dysk SSD o maksymalnej pojemności aż 8 TB
Wygląda na to, że pojemność w świecie zewnętrznych dysków dla wymagających użytkowników nie stanowi już problemu. Firma OWC zaprezentowała właśnie model ThunderBlade - odporny i kompaktowy, 8 TB nośnik SSD, który ma zapewniać odczyt z prędkością 2800 MB/s.
11 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Gnarbox 2.0 SSD - jeszcze wydajniejszy i praktyczniejszy dysk do backupu w terenie
Druga odsłona odpornego dysku Gnarbox zapewnia szybszą pracę, więcej miejsca na dane oraz szereg aplikacji służących między innymi archiwizacji oraz dzielenia się przechowywanym materiałem. A to nie wszystkie usprawnienia nowego modelu.
4 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Mało miejsca na zdjęcia? Nimbus Data ExaDrive DC100 to dysk SSD o rekordowej pojemności 100 TB
Raptem miesiąc temu Samsung chwalił się 30-terabajtowym dyskiem SSD - wówczas najbardziej pojemnym na świecie. Dziś rekord ten bije firma Nimbus Data, prezentując dysk, który nie tylko ustala nowy rekord pod względem pojemności, ale ma być także dużo bardziej efektywny energetycznie.
21 Mar 2018
Maciej Luśtyk
2
Oto prawdziwy rekord świata. Firma Samsung zapowiedziała dysk SSD o pojemności 30 TB
Imponująca pojemność 30 TB, prędkość odczytu 2100 MB/s, szybkość zapisu w granicach 1700 MB/s oraz łącznie 40 GB pamięci DRAM - tak w liczbach prezentuje się zapowiedziany przez Samsunga nośnik SSD PM1643.
21 Lut 2018
Michał Chrzanowski
0
Mobilny backup - rozwiązania do bezpiecznej archiwizacji zdjęć w terenie
Pracując w terenie mocno ograniczamy ilość wykorzystywanego sprzętu. Chcielibyśmy jednak mieć też możliwość wygodnej i bezpiecznej archiwizacji materiału. Przyglądamy się rozwiązaniom, które ułatwią zarządzanie zdjęciami w podróży.
15 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
HDD czy SSD? Wybieramy dysk zewnętrzny
Każdy fotograf staje w końcu przed koniecznością wyboru: pojemny i niedrogi dysk HDD, czy może szybszy, bezpieczniejszy ale też znacznie droższy SSD?
3 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
G-Technology G-Drive Mobile SSD R-Series - przenośny, odporny i wyjątkowo szybki dysk SSD
Jeśli szukacie mocnego i szybkiego dysku do pracy w terenie, zainteresować Was może nowy dysk G-Technology, który oprócz odpornej obudowy oferuje prędkość transferu na poziomie 560 MB/s. To wszystko w całkiem przystępnej cenie.
20 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
WD My Passport SSD - szybkie, pojemne i wytrzymałe
Western Digital zaprezentowało właśnie swoje pierwsze przenośne dyski SSD, które na pewno zwrócą uwagę fotografów szukających wygodnego i wytrzymałego nośnika danych do pracy w terenie.
7 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0