WD Elements SE SSD - przenośny dysk o małych rozmiarach, ale dużej pojemności

Autor: Redakcja Fotopolis

3 Sierpień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Niewielki dysk firmy Western Digital trafi niebawem na rynek. Elements SE SSD to kieszonkowa konstrukcja, odporna na upadki i pojemna.

Firma Western Digital wprowadza do oferty WD Elements SE SSD – nowy przenośny dysk, łączący niewielkie gabaryty z dużą wydajnością. To rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą szybko i wygodnie przenosić duże ilości danych.

Dzięki szybkości odczytu danych sięgającej 400 MB/s i pojemności do 2 TB, nowy przenośny SSD pozwoli użytkownikom błyskawicznie przenosić duże pliki. Obsługa plug-and-play dysku sprawia, że jest gotowy do pracy natychmiast po zakupie, bez problemu integrując się z każdym urządzeniem użytkownika.

Atutem WD Elements SE SSD jest również kompaktowa i zgrabna obudowa. Wymiary dysku to zaledwie 64 x 64 x 9 mm, a masa jedynie 27 g. Konstrukcja jest także odporna na uszkodzenia - dysk zniesie skutki upadku z wysokości do 2 m. Odporność ta jest też potwierdzona 3-letnią ograniczoną gwarancją Western Digital.

WD Elements SE SSD - cena i dostępność

WD Elements SE SSD pojawi się w sprzedaży w Western Digital Store oraz u wybranych partnerów w sierpniu 2021, w cenie od 89,99 euro za wersję 480 GB. Dostępne będą także modele o pojemnościach 1 i 2 TB, na razie jednak nie znamy ich ceny.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7