Western Digital

Wszystkie artykuły z tagiem: "Western Digital" w serwisie fotopolis.pl:
SanDisk Extreme UHS-I 1TB microSDXC - najpojemniejsza karta microSD już dostępna w sprzedaży
Maksymalna pojemność 1TB, transfer nawet 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości i 30 minut filmu 4K w mniej niż 3 minuty czy chociażby zgodność ze specyfikacją A2 - najnowsza karta SanDisk Extreme UHS-I microSDXC jest już dostępna na rynku.
20 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
SanDisk Extreme UHS-I 1TB microSDXC to karta skrojona na miarę wymagającego twórcy
Maksymalna pojemność 1TB, transfer nawet 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości i 30 minut filmu 4K w mniej niż 3 minuty czy chociażby zgodność ze specyfikacją A2 - to tylko niektóre cechy najnowszej karty SanDisk Extreme UHS-I microSDXC.
27 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
Nowości od Western Digital: My Passport Go, SanDisk Extreme Pro Portable SSD, prototyp pamięci USB 4TB oraz usługa chmurowa
Firma Western Digital zaprezentowała całą serię nowych rozwiązań, które mają pozwolić użytkownikom na szybkie i wygodne zapisywanie i przechowywanie, organizowanie oraz udostępnianie swoich cyfrowych treści.
8 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
27 Cze 2018
Krzysztof Basel
2
Western Digital zaprezentowało nowe rozwiązania dla wymagających fotografów
WD My Passport Wireless SSD oraz SanDisk Exteme Portable SSD to zaawansowane dyski przenośne kierowane do profesjonalnych użytkowników, którzy potrzebują trwałych i wydajnych rozwiązań służących do przechwytywania danych i ich backupu w terenie.
10 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
WD My Book Duo - biurkowe 20 TB z macierzą RAID
Nie każdy, kto pracuje z dużą ilością zdjęć, lub filmów, musi od razu inwestować w stacje NAS. Dla tych, dla których liczy się przede wszystkim miejsce i bezpieczeństwo WD proponuje zewnętrzne dyski My Book Duo, pracujące w systemie RAID.
23 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
WD My Passport SSD - szybkie, pojemne i wytrzymałe
Western Digital zaprezentowało właśnie swoje pierwsze przenośne dyski SSD, które na pewno zwrócą uwagę fotografów szukających wygodnego i wytrzymałego nośnika danych do pracy w terenie.
7 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
WD My Passport i My Book - nowe wzornictwo i zwiększona funkcjonalność
Firma Western Digital zaprezentowała nową odsłonę przenośnych dysków z serii My Passport i My Book. Poza odświeżonym designem otrzymamy zaawansowane rozwiązania, które powinny przypaść do gustu bardziej wymagającym użytkownikom.
11 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
Western Digital WD Gold 10TB - flagowy dysk zaprezentowany
Western Digital wprowadził do oferty nowy dysk z serii WD Gold o pojemności 10 TB. Jednostka ma odznaczać się dziesięciokrotnie wyższą odpornością na obciążenia w porównaniu ze zwykłymi dyskami do komputerów stacjonarnych.
9 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
WD My Passport Wireless Pro - test dysku bezprzewodowego
Duża pojemność, czytnik kart, Wi-Fi oraz USB - to główne cechy pamięci masowej poszukiwanej przez niejednego profesjonalistę. Wszystko to znajdziemy w dysku przenośnym My Passport Wireless Pro. Jednak czy okaże się on niezastąpionym kompanem podróży wymagającego fotografa?
22 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0