W ofercie marki Zitay pojawiły się nowe adaptery pamięci

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Lipiec 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Zitay wprowadza do oferty kolejne sprytne adaptery, które mogą pomóc w ekonomicznym zarządzaniu dostępną pamięcią. Wśród nowości są adaptery kart i dysków, ale także coś dla użytkowników Xbox Series X/S.

Adapter karty pamięci Zitay CS11 - CFexpress Typ B / M.2 NVMe SSD

Adapter karty pamięci Zitay CS11 umożliwi transformację dysku M.2 NVMe SSD 2230 w kartę pamięci CFexpress Typ B. Połączenie tej unikalnej obudowy i tańszego nośnika danych pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Adapter gwarantuje prędkość zapisu na poziomie 1200 MB/s oraz do 1800 MB/s odczytu.

Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się wśród użytkowników profesjonalnych kamer i aparatów takich marek jak Nikon, Panasonic lub Canon, umożliwiając zastąpienie zwykłej karty CFexpress pojemnym dyskiem M.2 NVMe SSD zamkniętym w solidnej aluminiowej obudowie. To sprytna alternatywa na większą ilość miejsca na materiały wideo.

Cena adaptera karty pamięci Zitay CS11 - CFexpress Typ B / M.2 NVMe SSD wynosi 259 zł.

Adapter dysku Zitay XS-118 do konsoli Xbox Series X/S / M.2 NVMe SSD

Adapter dysku Zitay XS-118 to doskonały wybór dla posiadaczy konsoli Xbox Series X/S, którzy chcą zyskać dodatkową przestrzeń na swoje gry. Urządzenie pozwala zamienić dysk M.2 NVMe SSD 2230 w kartę rozszerzenia, oferując świetną wydajność i szybkość przetwarzania danych.

Dzięki zastosowaniu interfejsu PCIe 4.0 przepustowość sięga tu aż 32 Gbps, zapewniając bezkompromisową jakość grania. Adapter Zitay XS-118 wykonano z wysokiej jakości aluminium, co gwarantuje odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami. Instalacja dysku jest prosta i łatwa. Adapter dysku Zitay XS-118 to niezawodne rozwiązanie dla każdego posiadacza konsoli Xbox Series X/S, który pragnie zwiększyć przestrzeń dyskową i cieszyć się doskonałą wydajnością podczas grania w gry.

Cena adaptera dysku Zitay XS-118 do konsoli Xbox Series X/S / M.2 NVMe SSD wynosi 159 zł

Adapter karty pamięci Zitay CS08 - CFexpress Typ B / CFexpress Typ A

Adapter karty pamięci Zitay CS08 pozwoli Ci zamienić kartę pamięci CFexpress Typ A w kartę pamięci CFexpress Typ B. Jeśli korzystasz z różnych aparatów lub kamer, takie rozwiązanie zapewni większą elastyczność i umożliwi zaoszczędzenie sporej kwoty pieniędzy.

Nie musisz kupować kart pamięci różnego typu – wystarczy sięgnąć po adapter! Urządzenie pozwoli uzyskać maksymalna prędkość zapisu na poziomie 700 MB/s oraz do 800 MB/s szybkości odczytu informacji. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się wśród użytkowników profesjonalnych kamer i aparatów. Solidna obudowa wykonana z aluminium, które poddano anodowaniu, zapewni odpowiednią trwałość i skutecznie ochroni Twoje dane.

Cena adapter karty pamięci Zitay CS08 - CFexpress Typ B / CFexpress Typ A wynosi 239 zł.

Adapter karty pamięci Zitay CS-306 - CFexpress Typ A / M.2 NVMe SSD

Adapter karty pamięci Zitay CS-306 umożliwia zastąpienie karty CFexpress Typ A super szybkim dyskiem M.2 NVMe SSD, przy zachowaniu prędkości zapisu do 700 MB/s oraz odczytu do 800 MB/s. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się wśród użytkowników profesjonalnych kamer i aparatów. Urządzenie nie wymaga żadnych zewnętrznych źródeł zasilania. Dzięki śrubie z gwintem 1/4” w wygodny sposób przykręcisz dysk do klatki lub innego urządzenia.

Adapter karty pamięci Zitay CS-306 - CFexpress Typ A / M.2 NVMe SSD kosztuje 999 zł.

Obudowa dysku M.2 NVMe SSD Zitay ZP10

Obudowa dysku M.2 NVMe SSD Zitay ZP10 to przenośne rozwiązanie umożliwiające konwersję tradycyjnego dysku SSD w dysk przenośny wyposażony w kabel USB-C 3.2 drugiej generacji. Po połączeniu z nośnikiem zyskasz możliwość szybkiego i wydajnego przesyłania danych. Technologia PCle NVMe pozwoli osiągnąć prędkość odczytu do 1050 MB/s i prędkość zapisu do 1000 MB/s.

Solidne połączenie obudowy z kablem zapobiega uszkodzeniom interfejsu podczas częstego podłączania i odłączania. Specjalne rowki w obudowie oraz silikonowa podkładka zapewniają optymalny poziom odprowadzania ciepła. Urządzenie wyposażono również we wskaźnik zasilania oraz śrubę 1/4" umożliwiający szybki i wygodny montaż np. na klatce aparatu.

Obudowa dysku M.2 NVMe SSD Zitay ZP10 kosztuje 249 zł.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell prezentuje kolejne praktyczne akcesorium dla fotografów. Newell LCD-PB-SD to ładowarka pełniąca również rolę czytnika kart SD, a...
5