adapter

Wszystkie artykuły z tagiem: "adapter" w serwisie fotopolis.pl:
Adapter Hasselblad XV pozwoli podpiąć ponad 60 klasycznych obiektywów do bezlusterkowego X1D
Na rynek trafił adapter, którzy docenią wszyscy użytkownicy bezlusterkowego aparatu średnioformatowego Hasselblad X1D. Pozwoli on na korzystanie z klasycznych, analogowych szkieł systemu V.
17 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Leica Elpro E52 - adapter, który zamieni szkła systemów M i TL w obiektywy makro
Dla wszystkich posiadaczy aparatów Leica, którzy chcieli by spróbować swoich sił w fotografii makro producent przygotował adapter Elpro E52, który znacznie skróci minimalną odległość ogniskowania.
13 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Instant Magny 35 Instant Back to adapter do fotografii natychmiastowej, który przymocujesz do niemal każdego analoga na film 35 mm
Zaprezentowany Instant Magny 35 Instant Back to rozwiązanie, którego świat fotografii jeszcze nie widział. Umożliwia korzystanie z analogowych aparatów i szybkie wywoływanie zdjęć natychmiastowych bez żadnych dodatkowych modyfikacji.
12 Cze 2018
Michał Chrzanowski
2
Novoflex prezentuje adaptery pozwalające na podpięcie pełnoklatkowych szkieł do Hasselblada X1D
Pierwszy na świecie bezlusterkowiec średniego formatu, ze swoim głównym konkurentem, modelem Fujifilm GFX 50S przegrywał do tej pory pod względem możliwości adaptacji szkieł z innych systemów. Dzięki nowym adapterom Novoflex fotografowie nareszcie otrzymają większe pole manewru.
8 Mar 2018
Maciej Luśtyk
3
Techart wprowadza pierwszy na świecie adapter Canon EF - Fujifilm GFX ze wsparciem systemu AF, stabilizacji i danych EXIF
Chiński producent kolejny raz pokazuje, że na rynku adapterów jest jeszcze sporo miejsca na innowacje. Po oryginalnym produkcie pozwalającym na automatyczne ostrzenie manualnymi szkłami wprowadza pierwszy adapter do średnioformatowego systemu Fujifilm, oferujący pełne wsparcie obiektywów Canon EF.
20 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Yashica powróciła, ale nie tego się spodziewaliście
Kilka dni temu, gdy świat obiegła informacja o tym, że legendarna marka zapowiada powrót, w internecie zawrzało. Czy jednak nie było to wiele hałasu o nic? Póki co, zaprezentowano obiektyw do smartfona.
19 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
2
Fotodiox DLX Stretch - nowy adapter 3 w 1 do bezlusterkowców potrafi więcej niż inne
Amerykański producent co i rusz prezentuje kolejne ciekawe akcesoria i adaptery. Tym razem jest to adapter 3 w 1, który oferuje rozszerzone możliwości przy pracy ze szkłami z innych systemów.
4 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Laowa Magic Format Converter - pełnoklatkowe szkła bez winiety na Fujifilm GFX 50S
Średnioformatowy bezlusterkowiec Fujifilm został bardzo ciepło przyjęty, również ze względu na możliwość łatwej adaptacji szkieł z innych systemów. Nowy dedykowany aparatowi adapter Laowa przenosi jednak kwestię adaptacji na wyższy poziom.
25 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Kamerar ZOOM to pierwsze podwójne adaptery do iPhone’a 7 Plus
Do tej pory użytkownicy nowego iPhone’a 7 Plus mogli tylko pomarzyć o fotograficznych adapterach. Jednak teraz dzięki Kamerar ZOOM będą w stanie rozszerzyć możliwości podwójnego aparatu.
22 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0
Adapter Fotodiox Nikon F - Sony E, obsługujący AF, stabilizację i dane EXIF
Nowy adapter firmy Fotodiox umożliwia użytkownikom bezlusterkowców Sony na skorzystanie ze wszystkich dobrodziejstw oferowanych przez szkła Nikona.
21 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0