adapter

Wszystkie artykuły z tagiem: "adapter" w serwisie fotopolis.pl:
Aperture Adapter Mount Format - nowy pomysł na filtry w aparatach bezlusterkowych
Męczy was ciągłe żonglowanie filtrami? Coś dla was ma Aurora Aperture. Niestety jest pewien haczyk.
16 Lip 2019
Maciej Luśtyk
0
Moment podbija rynek dronów - pierwszy na świecie adapter anamorficzny, superlekkie filtry i osłona na telefon
Firma, która jako pierwsza na świecie pokazała anamorficzny obiektyw do iPhone’a idzie na podbój dronów. I na pewno nie będzie narzekać na brak zainteresowania.
10 Lip 2019
Maciej Luśtyk
1
Cyfrowy zoom zawodzi? Sirui wprowadza obiektyw 400 mm do smartfonów. W ofercie także adapter anamorficzny
W ostatnim czasie producenci smartfonów robią dużo szumu wokół możliwości cyfrowego zoomu. Zawsze jednak w tym wypadku zdjęcia tracą na jakości. Coś dla fanów dużych zbliżeń ma firma Sirui. W jej ofercie pojawił się właśnie obiektyw 400 mm do smartfonów.
8 Lip 2019
Maciej Luśtyk
0
Techart TZE-01 to pierwszy na świecie adapter z Sony E do Nikon Z z pełnym wsparciem AF
Pełna kompatybilność obiektywów Sony E z bezlusterkowcami Nikon Z6/Z7, współpraca z trybami AF-S, AF-C, jak i MF, wsparcie dla systemów stabilizacji czy kompletny odczyt exif - to wszystko zapewnia najnowszy adapter Techart TZE-01.
21 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Yongnuo zaprezentowało adapter Canon EF do Sony E z autofokusem, złączem USB i przyciskiem funkcyjnym
Możliwość podłączenia obiektywów Canon EF i EF-S do bezlusterkowców Sony E, pełne wsparcie AF z detekcją kontrastu i fazy oraz systemowej stabilizacji IS, złącze USB umożliwiające późniejsze aktualizacje czy przycisk funkcyjny - oto główne cechy najnowszego adaptera Yongnuo EF-E II.
30 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Adapter Hasselblad XV pozwoli podpiąć ponad 60 klasycznych obiektywów do bezlusterkowego X1D
Na rynek trafił adapter, którzy docenią wszyscy użytkownicy bezlusterkowego aparatu średnioformatowego Hasselblad X1D. Pozwoli on na korzystanie z klasycznych, analogowych szkieł systemu V.
17 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Leica Elpro E52 - adapter, który zamieni szkła systemów M i TL w obiektywy makro
Dla wszystkich posiadaczy aparatów Leica, którzy chcieli by spróbować swoich sił w fotografii makro producent przygotował adapter Elpro E52, który znacznie skróci minimalną odległość ogniskowania.
13 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Instant Magny 35 Instant Back to adapter do fotografii natychmiastowej, który przymocujesz do niemal każdego analoga na film 35 mm
Zaprezentowany Instant Magny 35 Instant Back to rozwiązanie, którego świat fotografii jeszcze nie widział. Umożliwia korzystanie z analogowych aparatów i szybkie wywoływanie zdjęć natychmiastowych bez żadnych dodatkowych modyfikacji.
12 Cze 2018
Michał Chrzanowski
2
Novoflex prezentuje adaptery pozwalające na podpięcie pełnoklatkowych szkieł do Hasselblada X1D
Pierwszy na świecie bezlusterkowiec średniego formatu, ze swoim głównym konkurentem, modelem Fujifilm GFX 50S przegrywał do tej pory pod względem możliwości adaptacji szkieł z innych systemów. Dzięki nowym adapterom Novoflex fotografowie nareszcie otrzymają większe pole manewru.
8 Mar 2018
Maciej Luśtyk
3
Techart wprowadza pierwszy na świecie adapter Canon EF - Fujifilm GFX ze wsparciem systemu AF, stabilizacji i danych EXIF
Chiński producent kolejny raz pokazuje, że na rynku adapterów jest jeszcze sporo miejsca na innowacje. Po oryginalnym produkcie pozwalającym na automatyczne ostrzenie manualnymi szkłami wprowadza pierwszy adapter do średnioformatowego systemu Fujifilm, oferujący pełne wsparcie obiektywów Canon EF.
20 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0