Sigma fp - adapter do obiektywów Canon EF w prezencie

0

Autor: Redakcja Fotopolis

3 Marzec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeśli planowaliście zakup miniaturowego bezlusterkowca Sigmy, to może być dobry moment żeby trochę zaoszczędzić. W ramach nowej promocji, w zestawie otrzymamy obsługujący system AF adapter MC-21, pozwalający na pracę z optyką Canona.

Bezlusterkowce coraz śmielej wkraczają na rynek fotograficzny, zyskując zaufanie nie tylko amatorów, ale przede wszystkim zawodowców. K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki Sigma w Polsce kusi nową ofertą, która niezdecydowanym umożliwić ma łatwiejsze wejście w system.

Od dziś przy zakupie aparatu SIGMA fp, adapter MC-21 dostaniecie za darmo

Produkty objęte promocją to Aparat SIGMA fp, najmniejszy i najlżejszy bezlusterkowy aparat pełnoklatkowy oraz konwerter SIGMA MC-21, który umożliwia stosowanie wymiennych obiektywów z mocowaniem Canon. Wszyscy Klienci, którzy w dniach 2-31 marca 2020 r. dokonają zakupu aparatu bezlusterkowego Sigma fp, pochodzącego z polskiej dystrybucji, otrzymają adapter MC-21 w prezencie!

Konwerter SIGMA MC-21 umożliwia użytkownikom korpusów z mocowaniem L korzystanie z obiektywów z mocowaniem Canon EF / EF-S. Zastosowanie konwertera MC-21 zwiększa kompatybilność aparatu SIGMA fp i poszerza do niego wybór obiektywów z mocowaniem innym niż L-Mount.

Gdzie kupić?

Szczegóły akcji promocyjnej „SIGMA fp z adapterem MC-21 Canon gratis” możecie sprawdzić u wybranych Autoryzowanych Dealerów Sigma. Oto lista punktów sprzedaży, które biorą udział w promocji:

  • Sigma-Sklep
  • BEIKS
  • Robimy TV
  • Camfoto
  • Notopstryk
  • Cyfrowe
  • Winmar

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj ocenę i odbierz darmowy e-book
Digital Camera Polska
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Podsumowanie warsztatów Creative Masterclass z Emilem Bilińskim
Podsumowanie warsztatów Creative Masterclass z Emilem Bilińskim
Creative Masterclass całkowicie online już za nami. Nie martw się, jeśli nie mogłeś ich obejrzeć. Ponad 3 godziny praktycznej wiedzy z zakresu sesji zdjęciowej oraz postprodukcji teraz dostępne...
2
0
Pokochaj błysk - intensywne warsztaty fotografii portretowej Irix i Quadralite
Pokochaj błysk - intensywne warsztaty fotografii portretowej Irix i Quadralite
Dystrybutor marek Irix i Quadralite zaprasza na intensywne, 8-godzinne warsztaty studyjne w Krakowskim Lemon Studio. Zajęcia poprowadzi Maja Kupidura. Start 22 maja o...
0
0
Rusza Talent Roku 2021 - opublikuj zina lub zdobądź stypendium na realizację projektu w ramach konkursu Pix.House
Rusza Talent Roku 2021 - opublikuj zina lub zdobądź stypendium na realizację projektu w ramach...
Do końca maja można nadsyłać zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku. Laureaci otrzymają możliwość opublikowania własnego zina...
50
0
Powiązane artykuły