Sigma fp - adapter do obiektywów Canon EF w prezencie

0
Promocja
3 Marzec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Jeśli planowaliście zakup miniaturowego bezlusterkowca Sigmy, to może być dobry moment żeby trochę zaoszczędzić. W ramach nowej promocji, w zestawie otrzymamy obsługujący system AF adapter MC-21, pozwalający na pracę z optyką Canona.

Bezlusterkowce coraz śmielej wkraczają na rynek fotograficzny, zyskując zaufanie nie tylko amatorów, ale przede wszystkim zawodowców. K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki Sigma w Polsce kusi nową ofertą, która niezdecydowanym umożliwić ma łatwiejsze wejście w system.

Od dziś przy zakupie aparatu SIGMA fp, adapter MC-21 dostaniecie za darmo

Produkty objęte promocją to Aparat SIGMA fp, najmniejszy i najlżejszy bezlusterkowy aparat pełnoklatkowy oraz konwerter SIGMA MC-21, który umożliwia stosowanie wymiennych obiektywów z mocowaniem Canon. Wszyscy Klienci, którzy w dniach 2-31 marca 2020 r. dokonają zakupu aparatu bezlusterkowego Sigma fp, pochodzącego z polskiej dystrybucji, otrzymają adapter MC-21 w prezencie!

Konwerter SIGMA MC-21 umożliwia użytkownikom korpusów z mocowaniem L korzystanie z obiektywów z mocowaniem Canon EF / EF-S. Zastosowanie konwertera MC-21 zwiększa kompatybilność aparatu SIGMA fp i poszerza do niego wybór obiektywów z mocowaniem innym niż L-Mount.

Gdzie kupić?

Szczegóły akcji promocyjnej „SIGMA fp z adapterem MC-21 Canon gratis” możecie sprawdzić u wybranych Autoryzowanych Dealerów Sigma. Oto lista punktów sprzedaży, które biorą udział w promocji:

  • Sigma-Sklep
  • BEIKS
  • Robimy TV
  • Camfoto
  • Notopstryk
  • Cyfrowe
  • Winmar

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj ocenę i odbierz darmowy numer DCP
Digital Camera Polska
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pejzaż postindustrialny, czyli życie w cieniu hałd
Pejzaż postindustrialny, czyli życie w cieniu hałd
Galeria Miejska BWA zaprasza na zbiorową wystawę polskich fotografów, którzy wzięli na warsztat tematy terenów poprzemysłowych i relacji człowieka do miejsca. Zdjęcia...
45
0
Historia pewnego projektu, czyli spotkanie z Karolem Tomaszewskim w ramach Fomei LIVE!
Historia pewnego projektu, czyli spotkanie z Karolem Tomaszewskim w ramach Fomei LIVE!
Już 27 maja będziecie mogli posłuchać o kulisach powstawania „neonowych” zdjęć fotografa, producenta oraz dyrektora kreatywnego warszawskiego studia Vidoq.
148
0
Wydarzenia towarzyszące tegorocznemu Miesiącowi Fotografii w Krakowie
Wydarzenia towarzyszące tegorocznemu Miesiącowi Fotografii w Krakowie
Dziś o 20:00 na fanpage’u MFK oficjalnie startuje tegoroczna odsłona festiwalu. Oto przegląd najbliższych wydarzeń, w których będziecie mogli uczestniczyć bez...
3
0
Powiązane artykuły