Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Wrzesień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.

Informacja prasowa:

SanDisk Professional G-Drive Project

Nowy dysk wyposażony został w interfejs Thunderbolt 3 zapewnia najwyższą wydajność (do 40 Gb/s) oraz możliwość łączenia do pięciu urządzeń w celu stworzenia zróżnicowanych, rozbudowanych środowisk pracy. Nowością jest także kompatybilność z interfejsem z USB 3.2 Gen 2.

Dysk klasy enterprise 7200RPM Ultrastar - oferuje do 22 TB pojemności oraz szybkość zapisu/odczytu na poziomie 260 MB/s, co pozwala sprawnie i elastycznie obsługiwać najbardziej wymagające zadania i tworzyć kopie zapasowe kluczowych danych.

Cena i dostępność

SanDisk Professional G-DRIVE PROJECT będzie dostępny w cenie od 1 897 zł za wersję 6 TB i jest objęty 5-letnią ograniczona gwarancją.

Więcej informacji: westerndigital.com.

SanDisk Pofessional G-Raid Mirror

Ogromna pojemność zapewnia do 44 TB maksymalnej pojemności (22 TB w domyślnej konfiguracji RAID 1) na dwóch dyskach HDD klasy enterprise 7200RPM Ultrastar, z myślą o obsługiwaniu najbardziej wymagających zadań i archiwizowaniu najważniejszych treści. Pozwala to użytkownikom wykonać backup swoich kluczowych danych i pracować spokojnie, wiedząc, że ich pliki są bezpieczne i przechowywane w jednym miejscu.

Tryb mirror - gwarancja bezpieczeństwa

Urządzenie domyślnie działa w konfiguracji RAID 1, więc cenne dane użytkownika są automatycznie duplikowane na dwóch dyskach, zapewniając redundancję i spokój ducha. Układ ten można łatwo zmienić w konfigurację JBOD lub RAID 0 - bez konieczności pobierania aplikacji czy instalowania oprogramowania.

Cena i dostępność

SanDisk Professional G-RAID MIRROR będzie dostępny w sklepie Western Digital oraz w sieci autoryzowanych partnerów SanDisk Professional. Cena wersji 12 TB to 3 384 zł. Urządzenie jest objęte 5-letnią ograniczoną gwarancją.

Więcej informacji: westerndigital.com

SanDisk Pro-Cinema CFexpress

Wydajność i jakość na poziomie kinowym, zapewniająca minimalną stałą prędkość zapisu na poziomie 1400 MB/s. Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress Type B pozwala użytkownikom rejestrować materiały o jakości kinowej 8K bez utraty klatek.

Wytrzymała obudowa przetrwa upadek z wysokości do 1 metra oraz nacisk o sile do 50 niutonów nacisku, co zapewnia bezpieczeństwo kluczowych materiałów i nagrań.

Kompatybilna z urządzeniami PRO-READER oraz PRO-DOCK 4

Połączenie karty PRO-CINEMA CFexpress Type B z urządzeniami SanDisk Professional PRO-READER CFexpress oraz PRO-DOCK 4 (sprzedawanymi oddzielnie) pozwala zbudować skalowalne, niezawodne rozwiązanie do transferu danych, zapewniające maksymalna produktywność.

Cena i dostępność

Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress Type B będzie dostępna tej jesieni w sklepie Western Digital oraz w sieci autoryzowanych partnerów SanDisk Professional. Cena wersji 320 GB to 2 211 zł, 640 GB to 3 870 zł. Urządzenie jest objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją.

Więcej informacji: westerndigital.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend, uznany producent kart pamięci, czytników oraz dysków SSD, wchodzi na polski rynek. Markę reprezentuje Foto7, firma znana z dystrybucji renomowanych producentów, jak np. Manfrotto czy...
2
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
Niska cena, kalibracja sprzętowa i dobre pokrycie kolorów - marka AOC wprowadza nową serię niedrogich monitorów 4K i QHD kierowanych do twórców fotografii, wideo i grafiki.
5
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox prezentuje najnowszą i najbardziej zaawansowaną lampę błyskową ze stylizowanej serii Lux. Wyglądający jak flash z pierwszej połowy XX wieku, model Master łączy klasyczny design z...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)