SanDisk

Wszystkie artykuły z tagiem: "SanDisk" w serwisie fotopolis.pl:
SanDisk Extreme UHS-I 1TB microSDXC to karta skrojona na miarę wymagającego twórcy
Maksymalna pojemność 1TB, transfer nawet 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości i 30 minut filmu 4K w mniej niż 3 minuty czy chociażby zgodność ze specyfikacją A2 - to tylko niektóre cechy najnowszej karty SanDisk Extreme UHS-I microSDXC.
27 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
18 Sty 2019
Maciej Zieliński
0
Nowości od Western Digital: My Passport Go, SanDisk Extreme Pro Portable SSD, prototyp pamięci USB 4TB oraz usługa chmurowa
Firma Western Digital zaprezentowała całą serię nowych rozwiązań, które mają pozwolić użytkownikom na szybkie i wygodne zapisywanie i przechowywanie, organizowanie oraz udostępnianie swoich cyfrowych treści.
8 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Western Digital zaprezentowało nowe rozwiązania dla wymagających fotografów
WD My Passport Wireless SSD oraz SanDisk Exteme Portable SSD to zaawansowane dyski przenośne kierowane do profesjonalnych użytkowników, którzy potrzebują trwałych i wydajnych rozwiązań służących do przechwytywania danych i ich backupu w terenie.
10 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Sandisk zaprezentował pierwszą na świecie kartę SD o pojemności 1TB
Już nie raz w redakcji zastanawialiśmy gdzie przebiega granica sensownej pojemności dla kart pamięci. Takie rozważania chyba nie mają większego sensu wobec takich premier jak ta. Sandisk pokazał właśnie pierwszą na świeci 1-terabajtową kartę SD.
20 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Trio SanDiska, czyli backup dla mobilnych
Backup to podstawa pracy profesjonalnych fotografów, ale w dobie Internetu powinniśmy pamiętać także o kopiach zapasowych materiałów znajdujących się na urządzeniach mobilnych. To właśnie ułatwiają nam nowe akcesoria SanDisk, skierowane między innymi do fotografów mobilnych.
21 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Problemy z Canonem EOS-1D X Mark II i kartami SanDisk CFast
Canon ostrzega użytkowników najnowszej flagowej lustrzanki przed uszkodzeniem plików przy korzystaniu z kart CFast SanDiska. Co gorsza, karty te producent oferuje w specjalnej promocji przy zakupie aparatu.
29 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
SanDisk iXpand Case - obudowa, która rozszerzy pamięć i zwiększy żywotność iPhone’a
W ciągu ostatnich tygodni Sandisk zaprezentował szereg akcesoriów, które w szczególności przypadną do gustu fotografom mobilnym. Teraz otrzymujemy obudowę, która rozszerzy wbudowaną pamięć i wydłuży czas działania smartfonów Apple.
27 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
SanDisk Ultra Dual Drive - nowa seria nośników pamięci USB
Najnowsza linia przenośnych pamięci USB firmy SanDisk zapewni szybki przesył danych pomiędzy urządzeniami mobilnymi a jednostkami stacjonarnymi.
23 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
SanDisk iXpand Flash Drive - nośnik pamięci ze złączem Lightning
SanDisk zaprezentował odświeżoną wersję iXpand Flash Drive. Nośnik pamięci został zaprojektowany, by współpracować z urządzeniami mobilnymi firmy Apple.
26 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
1