SanDisk

Wszystkie artykuły z tagiem: "SanDisk" w serwisie fotopolis.pl:
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
18 Sty 2019
Maciej Zieliński
0
Nowości od Western Digital: My Passport Go, SanDisk Extreme Pro Portable SSD, prototyp pamięci USB 4TB oraz usługa chmurowa
Firma Western Digital zaprezentowała całą serię nowych rozwiązań, które mają pozwolić użytkownikom na szybkie i wygodne zapisywanie i przechowywanie, organizowanie oraz udostępnianie swoich cyfrowych treści.
8 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Western Digital zaprezentowało nowe rozwiązania dla wymagających fotografów
WD My Passport Wireless SSD oraz SanDisk Exteme Portable SSD to zaawansowane dyski przenośne kierowane do profesjonalnych użytkowników, którzy potrzebują trwałych i wydajnych rozwiązań służących do przechwytywania danych i ich backupu w terenie.
10 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Sandisk zaprezentował pierwszą na świecie kartę SD o pojemności 1TB
Już nie raz w redakcji zastanawialiśmy gdzie przebiega granica sensownej pojemności dla kart pamięci. Takie rozważania chyba nie mają większego sensu wobec takich premier jak ta. Sandisk pokazał właśnie pierwszą na świeci 1-terabajtową kartę SD.
20 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Trio SanDiska, czyli backup dla mobilnych
Backup to podstawa pracy profesjonalnych fotografów, ale w dobie Internetu powinniśmy pamiętać także o kopiach zapasowych materiałów znajdujących się na urządzeniach mobilnych. To właśnie ułatwiają nam nowe akcesoria SanDisk, skierowane między innymi do fotografów mobilnych.
21 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Problemy z Canonem EOS-1D X Mark II i kartami SanDisk CFast
Canon ostrzega użytkowników najnowszej flagowej lustrzanki przed uszkodzeniem plików przy korzystaniu z kart CFast SanDiska. Co gorsza, karty te producent oferuje w specjalnej promocji przy zakupie aparatu.
29 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
SanDisk iXpand Case - obudowa, która rozszerzy pamięć i zwiększy żywotność iPhone’a
W ciągu ostatnich tygodni Sandisk zaprezentował szereg akcesoriów, które w szczególności przypadną do gustu fotografom mobilnym. Teraz otrzymujemy obudowę, która rozszerzy wbudowaną pamięć i wydłuży czas działania smartfonów Apple.
27 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
SanDisk Ultra Dual Drive - nowa seria nośników pamięci USB
Najnowsza linia przenośnych pamięci USB firmy SanDisk zapewni szybki przesył danych pomiędzy urządzeniami mobilnymi a jednostkami stacjonarnymi.
23 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
SanDisk iXpand Flash Drive - nośnik pamięci ze złączem Lightning
SanDisk zaprezentował odświeżoną wersję iXpand Flash Drive. Nośnik pamięci został zaprojektowany, by współpracować z urządzeniami mobilnymi firmy Apple.
26 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
1
Szybka karta pamięci za 1 zł przy zakupie aparatu Olympus
Jeśli nosicie się z zamiarem zakupu aparatu z serii Olympus PEN lub OM-D, warto przyjrzeć się promocji oferowanej przez sklep RTV Euro AGD. Przy zakupie aparatu, za 1 zł otrzymamy szybką kartę pamięci Sandisk o pojemności 32 GB.
23 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0