Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

SanDisk iXpand Flash Drive - nośnik pamięci ze złączem Lightning

1

Autor: Michał Chrzanowski

26 Kwiecień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

SanDisk zaprezentował odświeżoną wersję iXpand Flash Drive. Nośnik pamięci został zaprojektowany, by współpracować z urządzeniami mobilnymi firmy Apple.

iXpand Flash Drive to najnowszy nośnik pamięci w ofercie firmy SanDisk. Wyposażono go w złącze Lightning, dzięki czemu urządzenie podłączymy do iPhone’a lub iPad’a. Takie rozwiązanie oferuje więc zupełnie nowe możliwości dla użytkowników najnowszych urządzeń firmy Apple.

Jak podkreśla producent, dzięki uniwersalnemu projektowi nowy iXpand będzie kompatybilny z większością akcesoriów dostępnych do mobilnych produktów Apple. Zaś za sprawą USB 3.0 otrzymamy wygodny transfer i połączenie ze stacjonarnymi jednostkami.

Wraz z iXpand Flash Drive producent zaprezentował także odświeżoną dedykowaną aplikację mobilną. Dzięki szybkiej konfiguracji będziemy mogli sprawić, że iPhone lub iPad natychmiastowo zapisze na nośniku firmy SanDisk zdjęcia, filmy lub pliki - bez konieczności podłączania urządzenia do komputera. Wszystkie dane będą chronione hasłem.

SanDisk iXpand Flash Drive jest dostępny w wersjach 16 GB ($45), 32 GB ($70), 64 GB ($90) i 128 GB ($130). Urządzenie współpracuje między innymi z modelami iPhone 5, 6s/6s Plus, a także z iPad Pro, Air 2. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.sandisk.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
2
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
28
0
Powiązane artykuły