SanDisk iXpand Case - obudowa, która rozszerzy pamięć i zwiększy żywotność iPhone’a

0
Maciej Luśtyk
27 Czerwiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

W ciągu ostatnich tygodni Sandisk zaprezentował szereg akcesoriów, które w szczególności przypadną do gustu fotografom mobilnym. Teraz otrzymujemy obudowę, która rozszerzy wbudowaną pamięć i wydłuży czas działania smartfonów Apple.

Zaprezentowana pod koniec kwietnia pamięć SanDisk iXpand, to jedno z najciekawszych zewnętrznych akcesoriów do iPhone’a, z jakimi mieliśmy ostatnio styczność. Pozwala bowiem błyskawicznie wykonać kopię zapasową zdjęć i filmów znajdujących się na smartfonie, a także wygodnie przenosić pliki między urządzeniami, bez konieczności podłączania do komputera

Teraz, to samo otrzymujemy w formie obudowy ochronnej, komunikującej się z telefonem za pośrednictwem złącza Lightning, która w zależności od wersji zwiększy pojemność naszego telefonu o dodatkowe 32, 64, lub 128 GB.

 

Do obudowy możemy dokupić też opcjonalny, doczepiany na magnes battery pack o pojemności 1,900 mAh, który dwukrotnie wydłuży możliwy czas pracy ze smartfonem.

Urządzenie reklamowane jest głównie jako rozwiązanie na wakacje, gdy wykonujemy dużo zdjęć oraz filmów i nie mamy możliwości zgrania ich na dysk w komputerze. Pamięć może posłużyć także jako przenośna biblioteka multimediów.

 

Przede wszystkim to jednak doskonała opcja na zwiększenie przestrzeni dyskowej iPhone’a dla osób posiadających modele o pojemności 16 GB, których dyski zapełniają się wyjątkowo szybko. Niestety nie wiadomo czy możliwe jest instalowanie na nich aplikacji.

Obudowa SanDisk iXpand dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych, w cenach $60 (wersja 32 GB), $100 (wersja 64 GB) i $130 (wersja 128 GB). Za dodatkową baterię zapłacimy $40.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem sandisk.com.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Samsung Galaxy S10 Lite i Note 10 Lite - topowy aparat w cenie średniaka? Nie licz na to
Samsung Galaxy S10 Lite i Note 10 Lite - topowy aparat w cenie średniaka? Nie licz na to
O wersjach Lite flagowych smartfonów Samsunga słyszymy już do kilku lat, jednak dopiero teraz producent zdecydował się oficjalnie wprowadzić je na rynek. To jednak nie...
3
0
Moment Fisheye 14 mm - najlepszy szeroki kąt do smartfona?
Moment Fisheye 14 mm - najlepszy szeroki kąt do smartfona?
Obiektywy superszerokokątne są ostatnio pozycją obowiązkową niemal we wszystkich flagowych smartfonach. Niestety efekty dalekie są od tego, co możemy uzyskać przy...
8
1
Firstlight - FiLMiC startuje z „profesjonalną” aplikacją dla fotografów
Firstlight - FiLMiC startuje z „profesjonalną” aplikacją dla fotografów
Firmy FiLMiC nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Aplikacja FiLMiC Pro, znacznie rozszerzająca możliwości kamery w iPhone’ach, to chleb powszedni wszystkich, którzy...
9
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)