SanDisk iXpand Case - obudowa, która rozszerzy pamięć i zwiększy żywotność iPhone’a

0
Maciej Luśtyk
27 Czerwiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

W ciągu ostatnich tygodni Sandisk zaprezentował szereg akcesoriów, które w szczególności przypadną do gustu fotografom mobilnym. Teraz otrzymujemy obudowę, która rozszerzy wbudowaną pamięć i wydłuży czas działania smartfonów Apple.

Zaprezentowana pod koniec kwietnia pamięć SanDisk iXpand, to jedno z najciekawszych zewnętrznych akcesoriów do iPhone’a, z jakimi mieliśmy ostatnio styczność. Pozwala bowiem błyskawicznie wykonać kopię zapasową zdjęć i filmów znajdujących się na smartfonie, a także wygodnie przenosić pliki między urządzeniami, bez konieczności podłączania do komputera

Teraz, to samo otrzymujemy w formie obudowy ochronnej, komunikującej się z telefonem za pośrednictwem złącza Lightning, która w zależności od wersji zwiększy pojemność naszego telefonu o dodatkowe 32, 64, lub 128 GB.

 

Do obudowy możemy dokupić też opcjonalny, doczepiany na magnes battery pack o pojemności 1,900 mAh, który dwukrotnie wydłuży możliwy czas pracy ze smartfonem.

Urządzenie reklamowane jest głównie jako rozwiązanie na wakacje, gdy wykonujemy dużo zdjęć oraz filmów i nie mamy możliwości zgrania ich na dysk w komputerze. Pamięć może posłużyć także jako przenośna biblioteka multimediów.

 

Przede wszystkim to jednak doskonała opcja na zwiększenie przestrzeni dyskowej iPhone’a dla osób posiadających modele o pojemności 16 GB, których dyski zapełniają się wyjątkowo szybko. Niestety nie wiadomo czy możliwe jest instalowanie na nich aplikacji.

Obudowa SanDisk iXpand dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych, w cenach $60 (wersja 32 GB), $100 (wersja 64 GB) i $130 (wersja 128 GB). Za dodatkową baterię zapłacimy $40.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem sandisk.com.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max - powrót na fotograficzny szczyt?
iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max - powrót na fotograficzny szczyt?
"Excitement" to słowo, które podczas tegorocznej konferencji Keynote przewinęło się setki razy. Czy jednak w obliczu tego, co ma do zaoferowania konkurencja nowe...
20
0
Xiaomi Redmi Note 8 Pro - pierwszy na świecie smartfon z 64-megapikselowym aparatem
Xiaomi Redmi Note 8 Pro - pierwszy na świecie smartfon z 64-megapikselowym aparatem
Matryca Samsunga, o której ostatnimi czasy zrobiło się głośno, znalazła wreszcie dla siebie ciało. Pierwszym aparatem, który skorzysta z dobrodziejstw 64-milionowego...
11
0
NeuralCam Night Photo - nocne zdjęcia z twojego iPhone’a jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze
NeuralCam Night Photo - nocne zdjęcia z twojego iPhone’a jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze
Czujecie się zawiedzeni, że wasz iPhone nie robi tak doskonałych zdjęć nocą jak flagowce Huawei czy Google? Niepotrzebnie. Zbliżone rezultaty obiecuje nowa aplikacja...
13
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)