StickBox - selfie stick w obudowie

Autor: Maciej Luśtyk

22 Grudzień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Nieważne co o nich myślimy, selfie sticki zdają się nie tracić na popularności i sytuacja ta pewnie szybko się nie zmieni. Jeśli należycie do osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez autoportretu, z pewnością spodoba wam się obudowa StickBox, dzięki której wysięgnik będziecie mieć zawsze pod ręką.

Zwykle nie piszemy o selfie stickach (bo i o czym?), ten jednak zasługuje na uwagę ze względu na pomysłową konstrukcję, która sprawia, że niesławne akcesorium staje się bardziej funkcjonalne , a przy tym przyjazne. Stickbox to ciekawa obudowa ochronna dla iPhone’a, która pełni również funkcję wysięgnika do selfie. A to za sprawą rozsuwanego tylnego panelu, który zniweluje potrzebę noszenia ze sobą osobnego uchwytu do autoportretów.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Obudowa dostępna jest w wersjach do aparatów iPhone 6/6s oraz iPhone 6 Plus/6s Plus. Jak zapewniają twórcy, modele zostały specjalnie dopasowane do wagi i rozmiarów obu telefonów. Dodatkowo obudowa może służyć jako wygodna podstawka do oglądania filmów lub prowadzenia wideo-konwersacji.

Stickbox z pewnością przenosi temat selfie sticków na kolejny poziom i sprawi, że staną się one jeszcze bardziej powszechne. O ile w ogóle trafią na rynek. Projekt jest na razie w trakcie finansowanie za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Póki co twórcom udało zebrać około połowy środków potrzebnych na rozpoczęcie masowej produkcji. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 35 dni, a urządzenie nie jest technicznie skomplikowane, wydaje się więc, że przy dobrym wietrze wszystko powinno zakończyć się sukcesem.

Jeśli chcielibyście stać się posiadaczami tej wyjątkowej obudowy, wystarczy, że wesprzecie projekt kwotą £19. Pierwsze dostawy planowane są na maj 2016 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem stickbox.com oraz na stronie kampanii w serwisie Kickstarter

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Google inwestuje w startup, który odmienić ma fotografię mobilną - Glass AI jest już dostępne dla producentów
Google inwestuje w startup, który odmienić ma fotografię mobilną - Glass AI jest już dostępne dla...
Software’owe sztuczki stosowane przez producentów smartfonów potrafią działać cuda. Ale nie zawsze takie, jakich pożądają użytkownicy. Glass Imaging wie jak sprawić, by smartfonowi...
6
OnePlus 12 - najlepsze podzespoły i rozbudowany moduł foto z dużą matrycą
OnePlus 12 - najlepsze podzespoły i rozbudowany moduł foto z dużą matrycą
Na swoje 10-urodziny OnePlus prezentuje nowego flagowca. OnePlus 12 to najlepsza na rynku wydajność i zaawansowany moduł foto przygotowany we współpracy z Hasselbladem i Sony
4
Nowe smartfony Samsung z serii Galaxy S24 ze sztuczną inteligencją na pokładzie
Nowe smartfony Samsung z serii Galaxy S24 ze sztuczną inteligencją na pokładzie
Samsung prezentuje najnowsze smartfony Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24+ oraz Galaxy S24, oferując użytkownikom nowe możliwości wraz z Galaxy AI, czyli najnowszą technologią wspieraną algorytmami...
31
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)