Jakie to uczucie zostać pokonanym kijkiem do selfie?

Autor: Maciej Luśtyk

19 Listopad 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Wkrótce na pewno ktoś się o tym przekona. Ludzie z kijkami do selfie wyglądają przede wszystkim bardzo zabawnie, ale niech Was nie zwiodą pozory. Niesławne wysięgniki w odpowiednich rękach mogą stać się śmiertelnie niebezpiecznie. Moskiewska szkoła walki wystartowała z nowymi zajęciami z samoobrony, wykorzystującymi ich mordercze właściwości.

Zajęcia prowadzone przez szkołę M-Profi łączą użycie kijków do selfie z elementami boksu, wrestlingu i MMA. Kierownictwo wymyśliło nowe kursy po tym jak wielokrotnie słyszano, że turyści używający selfie-sticków stawali się celem napadów i kradzieży. Wygląda na to, że zajęcia cieszą się sporym zainteresowaniem, a jak mówi przedstawicielka szkoły, sztuki walki wykorzystujące monopody nie są jedynie wymysłem Rosjan, a całkiem popularnym, ogólnoświatowym trendem. Wszystko ma nawet swoją profesjonalną nazwę - MPD-Fight (Monopod Fight).

Według instruktorów podstawy walki z użyciem kijków do selfie można opanować już w 15 minut, a po pełnym kursie uczestnicy będą potrafili z powodzeniem wykorzystywać techniki z szerokiego zakresu sztuk walki. Wygląda na to, że potencjalni złodzieje telefonów mogą mocno się zdziwić, wybierając swoją kolejną ofiarę. Już samo korzystanie z selfie-sticków wydaje się być wystarczająco upokarzające. Jak więc musi się czuć osoba pokonana za ich pomocą?

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Znana marka odzieżowa wystartowała z pierwszą kampanią modową stworzoną w całości przy użyciu generatorów grafiki AI. I takich sytuacji będzie coraz więcej.
16
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Polaroid i Magnum Photos wystartowali ze wspólna kampanią, która chce podkreślić wagę opowiadania historii za pomocą fotografii. Towarzyszy jej otwarty konkurs ukierunkowany na...
7
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
W ostatnich latach producenci sprzętu fotograficznego coraz częściej informują o niedoborach poszczególnych produktów, rzekomo spowodowanych zbyt dużym zainteresowaniem. To tylko...
25
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)