Snap Me Up - pobudka z selfie

Snap Me Up - pobudka z selfie
Wczesna pobudka to zmora doskonałej większości ludzkości. Nic więc dziwnego, że co i rusz powstają nowe rozwiązanie mające pomóc nam w tej czynności. Ciekawym podejściem do tematu jest aplikacja Snap Me Up, która łączy budzik z niesławnymi zdjęciami selfie.
Był już budzik rozpadający się na części, był też budzik odlatujący na drugą stronę pokoju. Nigdy byśmy jednak nie wpadli na to, że może powstać budzik czerpiący z tematu smartfonowych autoportretów. Ten oferowany przez aplikację Snap Me Up nie przestanie dzwonić dopóki nie wykonamy porannego selfie, które zostanie zapisane w specjalnym folderze My Sleepy Snaps.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Oprócz tej niecodziennej funkcji aplikacja codziennie rano będzie pokazywać nam wybrane zdjęcie z naszej galerii, a używać jej możemy również jako minutnika. Czy lubimy selfie, czy też nie, musimy pogodzić się z tym, że ten fenomen na stałe zapisał się już w popkulturze, a budzik Snap Me Up z pewnością będzie dobrym powodem do wstawania w łóżka z uśmiechem.

Aplikacja dostępna jest do pobrania za pośrednictwem serwisu Google Play.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4