Snap Me Up - pobudka z selfie

Snap Me Up - pobudka z selfie
Wczesna pobudka to zmora doskonałej większości ludzkości. Nic więc dziwnego, że co i rusz powstają nowe rozwiązanie mające pomóc nam w tej czynności. Ciekawym podejściem do tematu jest aplikacja Snap Me Up, która łączy budzik z niesławnymi zdjęciami selfie.
Był już budzik rozpadający się na części, był też budzik odlatujący na drugą stronę pokoju. Nigdy byśmy jednak nie wpadli na to, że może powstać budzik czerpiący z tematu smartfonowych autoportretów. Ten oferowany przez aplikację Snap Me Up nie przestanie dzwonić dopóki nie wykonamy porannego selfie, które zostanie zapisane w specjalnym folderze My Sleepy Snaps.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Oprócz tej niecodziennej funkcji aplikacja codziennie rano będzie pokazywać nam wybrane zdjęcie z naszej galerii, a używać jej możemy również jako minutnika. Czy lubimy selfie, czy też nie, musimy pogodzić się z tym, że ten fenomen na stałe zapisał się już w popkulturze, a budzik Snap Me Up z pewnością będzie dobrym powodem do wstawania w łóżka z uśmiechem.

Aplikacja dostępna jest do pobrania za pośrednictwem serwisu Google Play.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18