Snap Me Up - pobudka z selfie

Snap Me Up - pobudka z selfie
Wczesna pobudka to zmora doskonałej większości ludzkości. Nic więc dziwnego, że co i rusz powstają nowe rozwiązanie mające pomóc nam w tej czynności. Ciekawym podejściem do tematu jest aplikacja Snap Me Up, która łączy budzik z niesławnymi zdjęciami selfie.
Był już budzik rozpadający się na części, był też budzik odlatujący na drugą stronę pokoju. Nigdy byśmy jednak nie wpadli na to, że może powstać budzik czerpiący z tematu smartfonowych autoportretów. Ten oferowany przez aplikację Snap Me Up nie przestanie dzwonić dopóki nie wykonamy porannego selfie, które zostanie zapisane w specjalnym folderze My Sleepy Snaps.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Oprócz tej niecodziennej funkcji aplikacja codziennie rano będzie pokazywać nam wybrane zdjęcie z naszej galerii, a używać jej możemy również jako minutnika. Czy lubimy selfie, czy też nie, musimy pogodzić się z tym, że ten fenomen na stałe zapisał się już w popkulturze, a budzik Snap Me Up z pewnością będzie dobrym powodem do wstawania w łóżka z uśmiechem.

Aplikacja dostępna jest do pobrania za pośrednictwem serwisu Google Play.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13