Motorola Selfie Stick - dzieło sztuki dla każdego

Autor: Maciej Luśtyk

1 Kwiecień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Czy nam się to podoba, czy nie, zdjęcia selfie wzięły szturmem cały świat. Nic więc dziwnego, że producenci starają się nadążać za trendami projektując akcesoria wspomagające wykonywanie autoportretów. Zobaczcie ekskluzywną linię ręcznie robionych selfie sticków produkcji Motoroli.

Uwaga! Prima Aprilis!

Motorola Selfie Stick to kompletnie nowe podejście do tematu wysięgników do selfie. Producent przekonuje, że skoro akcesorium ma nam towarzyszyć w najważniejszych chwilach naszego życia, to musi charakteryzować się najwyższą jakością wykonania. Dlatego też postanowił zaprojektować linię ekskluzywnych, ręcznie wykonywanych selfie sticków, skierowanych do użytkowników aparatów Moto X.

Każdy z wysięgników został precyzyjnie wyprofilowany w zakładach stolarskich producenta, a dwa z oferowanych modeli oferują wykończenia z ręcznie garbowanej skóry. Każdy egzemplarz jest tworzony z najwyższą dbałością o detale. Powyżej możecie zobaczyć filmik, na którym osoby zaangażowane w proces produkcji akcesorium opowiadają o jego powstawaniu.

Na razie nie znamy jeszcze sugerowanej ceny wspomnianych selfie sticków, ani ich daty premiery. Zainteresowanych odsyłamy jednak do oficjalnej strony producenta, na której zapewne niebawem znajdzie się więcej szczegółów odnośnie dostępności nowych akcesoriów.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun robi to kolejny raz. Po modelach X100 i X60 przyszedł czas na światło większego kalibru (choć tylko w przenośni). Lampa Molus G300 oferuje diodę o mocy 300W, będąc jednocześnie...
5
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)