Selfie Spoon - śniadaniowe selfie dla wszystkich

Autor: Michał Chrzanowski

22 Wrzesień 2015
Artykuł na: minutę
Można je kochać lub nienawidzić, ale jedno jest pewne - kijki selfie są bardzo popularne. Niemal każdego dnia na ulicach można spotkać osoby z charakterystycznymi wysięgnikamii, jednak Selfie Spoon jest jedyny w swoim rodzaju. Dlaczego? Zobaczcie sami.

Selfie Spoon to nic innego jak kij selfie zakończony z jednej ze stron... łyżką. Został zaprojektowany przez producenta płatków Cinnamon Toast Crunch i stanowi część kampanii promocyjnej. Gadżet ma pomóc użytkownikom podczas jednoczesnego jedzenia (oczywiście płatków) i robienia sobie popularnych zdjęć selfie. Kij rozłożymy na około 80 cm. Ponadto, został wyposażony w zdejmowany wyzwalacz oraz jest dostępny wyłącznie w jednym kolorze - fioletowym.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Co więcej, Selfie Spoon jest zupełnie darmowy. Wystarczy jedynie opłacić koszty wysyłki. Jeżeli więc wizja posiadania ciekawego wysięgnika selfie nie jest Ci obca, to musisz się pospieszyć. Liczba dostępnych egzemplarzy jest ograniczona. Selfie Spoon można zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony producenta.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7
Powiązane artykuły