iPhone 6

Wszystkie artykuły z tagiem: "iPhone 6" w serwisie fotopolis.pl:
SanDisk iXpand Case - obudowa, która rozszerzy pamięć i zwiększy żywotność iPhone’a
W ciągu ostatnich tygodni Sandisk zaprezentował szereg akcesoriów, które w szczególności przypadną do gustu fotografom mobilnym. Teraz otrzymujemy obudowę, która rozszerzy wbudowaną pamięć i wydłuży czas działania smartfonów Apple.
27 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
ProShot - zamień iPhone’a w kamerę sportową
Najnowsze smartfony pozwalają na rejestrację wysokiej jakości materiału wideo. Przy pomocy iPhone’a 6s możemy nagrywać filmy nawet w rozdzielczości 4K. Dlaczego by więc nie wykorzystać go jako kamery sportowej? Z takiego założenia wyszli twórcy systemu ProShot.
21 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
olloclip Studio - uniwersalne rozwiązanie do najnowszej generacji iPhone’a
Olloclip, znany producent akcesoriów mobilnych, zaprezentował kolejne bardzo ciekawe rozwiązanie. Po nakładanych obiektywach na iPhone’y przyszła kolej na etui zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy fotografują za pomocą najnowszej szóstej generacji smartfonów Apple.
19 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
StickBox - selfie stick w obudowie
Nieważne co o nich myślimy, selfie sticki zdają się nie tracić na popularności i sytuacja ta pewnie szybko się nie zmieni. Jeśli należycie do osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez autoportretu, z pewnością spodoba wam się obudowa StickBox, dzięki której wysięgnik będziecie mieć zawsze pod ręką.
22 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Olloclip Macro Pro Lens - szkła makro do iPhone’a 6
Na początku lipca pisaliśmy o zewnętrznych obiektywach makro do smartfonów iPhone 6 i 6s, produkcji firmy Moment, a teraz analogiczne rozwiązanie zaprezentował producent Olloclip. Zestaw Macro Pro Lens oferuje jednak aż 3 obiektywy, za pomocą których uzyskamy nawet 21-krotne powiększenie obrazu.
4 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Moment Macro Lens - obiektyw makro do iPhone’a 6
W ofercie firmy Moment produkującej obiektywy i akcesoria do telefonów iPhone pojawił się nowy obiektyw makro. Moment Macro Lens posiada ogniskową o ekwiwalencie 25 mm i oferuje 10-krotne powiększenie obrazu.
3 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Moment Case - fotograficzna obudowa do Iphone’a
Niedawno w naszej redakcji poruszyliśmy temat przyszłości fotografii komórkowej. Jednym z pomysłów było powstanie specjalnych korpusów, które po zamontowaniu w nich smartfona, rozszerzałyby jego funkcje fotograficzne. Jak się okazuje, nie my pierwsi wpadliśmy na ten pomysł. Sprawdźcie obudowę do Iphone’a firmy Moment.
29 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Obudowa SNAP! poprawia ergonomię iPhone'a 6. Lepszy chwyt, wygodny spust migawki, konwertery
Nie minęło wiele czasu między premierą iPhona 6, a pojawieniem się pierwszych ciekawych akcesoriów ułatwiających fotografowanie nowym smartfonem. Naszą uwagę zwróciła obudwa SNAP! 6, która poprawia chwyt, dodaje wygodny spust migawki, a także umożliwia zamontowanie konwerterów.
7 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Czy nowe iPhone'y to najlepsze fotografujące smartfony na rynku? iPhone 6 i iPhone 6 Plus - pierwsze wrażenia
iPhone 6 i iPhone 6 Plus to nowe smartfony firmy Apple. Kilka dni temu mieliśmy okazję sprawdzić jak fotografują. Prezentujemy nasze pierwsze wrażenia, w trakcie których przyjrzeliśmy się w również działaniu stabilizacji optycznej w modelu 6 Plus.
30 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
1
iPhone 6 i iPhone 6 Plus - zdjęcia przykładowe
Prezentujemy zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy nowymi smartfonami Apple - iPhone 6 i iPhone 6 Plus.
26 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
0