Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Lexar microSD - czytnik kart ze złączem Lightning

1

Autor: Michał Chrzanowski

18 Kwiecień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Lexar zaprezentował nowy czytnik kart microSD, który z pewnością zainteresuje niejednego posiadacza urządzeń mobilnych firmy Apple.

Nowy czytnik Lexar microSD został wyposażony w złącze Lightning, dzięki czemu zdołamy go podłączyć do iPhone’a lub iPad’a. Takie rozwiązanie oferuje więc zupełnie nowe możliwości dla użytkowników najnowszych urządzeń firmy Apple.

Dzięki zaprezentowanemu czytnikowi będziemy w stanie natychmiastowo zapisać między innymi zdjęcia, filmy lub pliki na karcie microSD, bez konieczności podłączania urządzenia do komputera. Zdecydowanie łatwiej będzie przebiegał także transfer danych pomiędzy różnymi urządzeniami - w tym z Androida na iOS. Jednak to nie wszystko, czytnik współpracuje z darmową aplikacją (dostępna w App Store), dzięki której dokonamy szybkiego backupu danych zapisanych na smartfonie lub tablecie.

“Osoby, które wykonują wiele zdjęć swoim smartfonem napotykają na liczne trudności, w tym brak miejsca na urządzeniach mobilnych. Teraz dzięki nowemu czytnikowi będą oni mogli bez problemu wymieniać się danymi, bez konieczności podłączania smartfona lub tabletu do komputera” - mówi produkt menadżer w firmie Lexar, Steffi Ho.

Lexar microSD ze złączem Lightning jest od dziś (18 kwietnia 2016 roku) dostępny w sprzedaży. Za czytnik trzeba zapłacić około $35. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie lexar.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
2
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
28
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)