Angelbird AV PRO SD V30 - nowa seria kart dla mniej wymagających

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Październik 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Angelbird wprowadza na rynek nową serię kart AV PRO SD V30 o pojemności 64, 128 i 256 GB. Są wolniejsze od dotychczasowych, ale przez to tańsze.

Angelbird, marka znana z oferty nośników premium teraz stanie się jeszcze bardziej dostępna. Firma wprowadza na rynek nowe karty SD z serii AV PRO, ale w klasie szybkości V30. Są wyraźnie wolniejsze od obecnych na rynku wersji V60 i V90, ale przez to będą dużo tańsze.

Nowe karty Angelbird AV PRO SD V30 przeznaczone są dla początkujących fotografów i filmowców, którzy cenią sobie niezawodność i wydajność, ale nie potrzebują rekordowo szybkich, a przez to drogich nośników.

Nowa seria składa się z trzech modeli o pojemności 64, 128 i 256 GB. Karty dysponują ochroną przed przegrzewaniem aparatu, działają ze zmniejszonym poborem mocy i korzystają z technologii Stable Stream. Trzeba jednak zaznaczyć, że różnią się szybkością.

Wszystkie trzy pozwalają na maksymalny odczyt 100 MB/s, ale w przypadku Angelbird AV PRO SD 64GB V30 zapis wynosi 52 MB/s, natomiast w modelach AV PRO SD 128GB V30 i AV PRO SD 256GB V30 jest szybszy, na poziomie 90 MB/s.

Ile kosztują karty Angelbird AV PRO SD V30?

Ceny najnowszych kart Angelbird wynoszą:

  • Angelbird AV PRO SD 64GB V30 - 79 zł
  • Angelbird AV PRO SD 128GB V30 - 119 zł
  • Angelbird AV PRO SD 256GB V30 - 199 zł

Warto wspomnieć, że produkty Angelbird objęte są 2 letnią gwarancją. Aby otrzymać 3 letnią gwarancję, produkt należy zarejestrować w portalu usług osobistych Angelbird w ciągu 30 dni od zakupu. W okresie trwania gwarancji istnieje możliwość darmowego odzyskania danych.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i kamer Sony E
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i...
Sony wprowadza urządzenie, które może okazać się zbawieniem w pracy fotoreporterów, dziennikarzy wideo i fotografów sportowych. Nadajnik PDT-FP1 pozwoli łatwo selekcjonować i wysyłać...
5
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4