Eye-Fi

Wszystkie artykuły z tagiem: "Eye-Fi" w serwisie fotopolis.pl:
Eyefi pracuje nad programem wspierającym starsze generacje kart
W połowie tego roku firma Eyefi zapowiedziała, że po 15 września 2016 przestanie wspierać wszystkie nośniki pamięci z serii X2. Jednak dla użytkowników kart pozwalających na bezprzewodowe przesyłanie zdjęć pojawiło się światełko w tunelu w postaci nowego oprogramowania.
11 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Eyefi zaprzestaje wspierania starszych kart. Co mają zrobić ich użytkownicy?
Karty Eyefi to wygodne rozwiązanie, które pozwala na bezprzewodowe przesyłanie zdjęć z aparatu do komputera, lub na urządzenia mobilne w trakcie ich wykonywania. Producent ma jednak zamiar pozbawić tej funkcjonalności użytkowników starszych kart.
1 Lip 2016
Maciej Luśtyk
5
EyeFi rozszerza bezprzewodowe wsparcie o ponad 50 aparatów
W ciągu ostatniego roku obserwowaliśmy ciekawą ewolucję serwisu EyeFi Cloud. Z platformy skierowanej wyłącznie do użytkowników kart pamięci producenta, serwis przekształcił się w uniwersalne rozwiązanie pozwalające na synchronizację wszystkich wykonywanych zdjęć na wirtualnym dysku. Dzięki rozszerzeniu wsparcia o nowe aparaty, serwis ma szansę stać się najpopularniejszą fotograficzną chmurą na rynku.
9 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Eyefi Mobi Pro - funkcje bezprzewodowe wyższej klasy
Znany producent kart Wi-fi zaprezentował nową kartę SDHC o nazwie Eyefi Mobi Pro. Karta charakteryzuje się pojemnością 32 GB i oferuje nowe, zaawansowane funkcje przesyłania plików. Między innymi możliwość przesyłania plików RAW.
12 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Olympus rozpoczyna współpracę z firmą EyeFi
Firma EyeFi poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Olympusem. Użytkownicy aparatów Olympusa wyposażonych w moduł Wi-fi mają zyskać możliwość synchronizacji z serwisem EyeFi Cloud.
7 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Eye-Fi Cloud - od teraz dla każdego
Firmę Eye-Fi znamy głównie za sprawą kart pamięci z łącznością Wi-fi. Posiadacze kart od pewnego czasu mogli korzystać z serwisu Eye-Fi Cloud umożliwiającego przechowywanie zdjęć w chmurze. Teraz usługa staje się dostępna dla wszystkich.
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Eye-Fi Mobi - transfer na smartfony i tablety
Eye-Fi dodało do swojej oferty kolejną kartę z bezprzewodowym transferem zdjęć. Eye-Fi Mobi współpracuje ze smartfonami i tabletami - idealnie nadaje się dla osób, które wykorzystują te urządzenia do przechowywania i przeglądania zdjęć.
3 Cze 2013
Michal Grzegorczyk
0
Eye-Fi Pro X2 - większa i szybsza karta Wi-Fi
Eye-Fi zaprezentowało nową kartę Pro X2 o pojemności 16 GB. Zwiększono także szybkość przesyłu danych Eye-Fi Pro X2 ma klasę 10. Podobnie jak poprzednik nowa karta umożliwia bezpośredni transfer danych na smartfony i tablety.
4 Paź 2012
Marcin Falana
0
Eye-Fi oskarża SD Association w sprawie nowego standardu bezprzewodowych kart pamięci
Yuval Koren, prezes firmy Eye-Fi oskarżył organizację SD Association o łamanie własnych procedur i naruszanie patenów Eye-FI dotyczących bezprzewodowych kart pamięci.
23 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
SanDisk Eye-Fi - wspólnie w Europie
Firma Eye-Fi poinformowała o nawiązaniu daleko idącej współpracy z SanDiskiem. Obydwie firmy zaprezentowały linię kart SanDisk Eye-Fi, która będzie dostępna w Europie, na Środkowym Wschodzi i Afryce w sieci dytrybucyjnej SanDiska.
15 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0