Eye-Fi Pro X2 - pojemniej i szybciej

{BLD|CES 2010. Eye-Fi zaprezentowało nową generację bezprzewodowych kart SDHC. Nowy model ma 8 gigabajtów pojemności, oferuje szybszy transfer danych z wykorzystaniem standardu 802.11n oraz całą gamę ciekawych opcji.}

Pro X2 to przedstawiciel nowej generacji bezprzewodowych kart SDHC firmy Eye-Fi. Jej rozdzielczość urosła do 8 gigabajtów, a karta ma 6. klasę prędkości (minimalny gwarantowany transfer przewodowy to 6 MB/s). Karta przyspieszyła również bezprzewodowo - teraz wykorzystuje standard 802.11n. Nie zabrakło sztandarowych funkcji sprawdzonych już wcześniej - trybu {ITL|Endless memory, w którym zdjęcia na karcie są kasowane od razu po bezpiecznym przesłaniu na komputer czy do Internetu, dostęp do 10000 hot-spotów, możliwość selekcji przesylanych zdjęć czy wsparcie dla plików RAW. Eye-Fi Pro X2 ma kosztować w USA około 150 dolarów.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4