Eye-Fi Pro X2 - pojemniej i szybciej

{BLD|CES 2010. Eye-Fi zaprezentowało nową generację bezprzewodowych kart SDHC. Nowy model ma 8 gigabajtów pojemności, oferuje szybszy transfer danych z wykorzystaniem standardu 802.11n oraz całą gamę ciekawych opcji.}

Pro X2 to przedstawiciel nowej generacji bezprzewodowych kart SDHC firmy Eye-Fi. Jej rozdzielczość urosła do 8 gigabajtów, a karta ma 6. klasę prędkości (minimalny gwarantowany transfer przewodowy to 6 MB/s). Karta przyspieszyła również bezprzewodowo - teraz wykorzystuje standard 802.11n. Nie zabrakło sztandarowych funkcji sprawdzonych już wcześniej - trybu {ITL|Endless memory, w którym zdjęcia na karcie są kasowane od razu po bezpiecznym przesłaniu na komputer czy do Internetu, dostęp do 10000 hot-spotów, możliwość selekcji przesylanych zdjęć czy wsparcie dla plików RAW. Eye-Fi Pro X2 ma kosztować w USA około 150 dolarów.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8