Eye-Fi - wybrane zdjęcia do Internetu

Eye-Fi po raz kolejny zwiększyła możliwości swojego sztandarowego produktu - bezprzewodowych kart SDHC. Nowa funkcja to możliwość wyboru z poziomu aparatu, które zdjęcia mają trafić do serwisów internetowych, a które nie.

Eye-Fi co jakiś czas dodaje nowe funkcje do swoich bezprzewodowych kart pamięci SD(HC). Najnowszy pomysł to możliwość zaznaczania z poziomu aparatu (funkcją "protect" czy "key"), które zdjęcia mają trafić do serwisów internetowych (Facebook, Picasa, Flickr itd.), a które jedynie na dysk komputera. Funkcję nazwano {ITL|Selective Share. Pojawi się automatycznie po zaktualizowaniu oprogramowania.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4