Eye-Fi - wybrane zdjęcia do Internetu

Eye-Fi po raz kolejny zwiększyła możliwości swojego sztandarowego produktu - bezprzewodowych kart SDHC. Nowa funkcja to możliwość wyboru z poziomu aparatu, które zdjęcia mają trafić do serwisów internetowych, a które nie.

Eye-Fi co jakiś czas dodaje nowe funkcje do swoich bezprzewodowych kart pamięci SD(HC). Najnowszy pomysł to możliwość zaznaczania z poziomu aparatu (funkcją "protect" czy "key"), które zdjęcia mają trafić do serwisów internetowych (Facebook, Picasa, Flickr itd.), a które jedynie na dysk komputera. Funkcję nazwano {ITL|Selective Share. Pojawi się automatycznie po zaktualizowaniu oprogramowania.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8