Z Eye-fi na FTP

Firma Eye-Fi rozszerzyła możliwości swoich bezprzewodowych kart SD z serii Share Video, Explore Video i Pro. Od teraz użytkownicy będą mogli wgrywać zdjęcia i pliki wideo na własne serwery FTP.

Dzisiejsza informacja firmy Eye-Fi ucieszy przede wszystkim zawodowców korzystających z bezprzewodowych kart SD, którzy częściej niż na serwisy społeczenościowe chcieliby wgrywać zdjęcia na własne lub firmowe serwery FTP. Dzięki rozszerzeniu funkcjonalności kart Eye-Fi stanie się to możliwe. Użytkownicy będą mogli skorzystać z protokołów FTP i FTPS. Na razie będzie możliwy transfery jedynie plików JPEG i wideo.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8