Sprzęt Olympusa po renowacji do kupienia na eBay’u

0
Maciej Luśtyk
17 Lipiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Olympus Europe na swoim koncie w serwisie aukcyjnym eBay oferuje sporo sprzętu po renowacji. Na liście znajdują się między innymi aparaty E-P5 i E-PL5 oraz cały zestaw obiektywów do systemu Mikro Cztery Trzecie.
Na koncie Olympusmarket w serwisie eBay możemy kupić dużo sprzętu, który po jakichś usterkach przeszedł renowację i oferowany jest w nieco niższej, promocyjnej cenie. Ostatnio na liście dostępnych produktów pojawiło się sporo nowych pozycji. Wśród dostępnych aparatów są modele Olympus E-P5 oraz Olympus E-PL5.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Najciekawiej jednak prezentuje się lista obiektywów, wśród których znajdziemy nawet nowy profesjonalny zoom Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm f/2,8 PRO. W ofercie są także gripy, ładowarki i lampy błyskowe.

Pełną listę dostępnego sprzętu znajdziecie na profilu producenta w serwisie eBay.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Po raz kolejny do prestiżowej branżowej nagrody w kategorii Sztuk Wizualnych nominowany jest fotograf. W tym roku o laur powalczy Weronika Gęsicka.
20
3
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Dziś układy wytrenowane w oparciu o sieci neuronowe są podstawą większości nowych technologii. Dlaczego więc tak powolnie wkraczają one na rynek aparatów...
13
6
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
41
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)