współpraca

Wszystkie artykuły z tagiem: "współpraca" w serwisie fotopolis.pl:
Light i Sony zawiązują współpracę, której celem jest zrewolucjonizowanie aparatów w smartfonach
Jak będzie wyglądać fotografia mobilna za kilka lat? Wygląda na to, że trzy aparaty, które aktualnie oferują najnowsze flagowce to dopiero wstęp do wielomatrycowych układów przyszłości.
22 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
L-Mount - Leica, Sigma i Panasonic zawiązują kooperatywę w celu rozwoju pełnoklatkowego systemu
#Photokina2018 O współpracy Leiki i Panasonika wiemy już od dawna. Teraz do tego grona dołącza Sigma, by rozwijać zaprezentowane w 2014 roku, pełnoklatkowe mocowanie L. Jeśli plotki okażą się prawdą, to na nim bazować będzie nowy, pełnoklatkowy bezlusterkowiec Panasonic.
25 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
5
FStop - aplikacja, która łączy fotografów z modelkami, retuszerami i stylistami
Jeśli nie pracujemy na zlecenie dużej agencji, znalezienie idealnej modelki do sesji nie jest łatwe, nie mówiąc już stylistach, retuszerach i makijażystach. Za pomocą serwisu Fstop, to wszystko znajdzie się w zasięgu naszych dłoni.
12 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Leica wkracza na rynek smartfonów
Dziś rano Leica oraz Huawei ogłosili strategiczne partnerstwo, które ich zdaniem ma zrewolucjonizować współczesną fotografię mobilną.
26 Lut 2016
Michał Chrzanowski
1
Dołącz do zespołu Fotopolis.pl!
W związku z dynamicznym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników. Dołącz do ekipy najważniejszego serwisu fotograficznego w Polsce!
8 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Pakiet mniejszościowy Hasselblada wykupiony przez DJI - czy zobaczymy latające “Lunary”?
Znany producent dronów, DJI, zawiązał strategiczne partnerstwo z firmą Hasselblad, wykupując mniejszościowy pakiet jej akcji. Obydwie firmy wydają się nie mieć ze sobą wiele wspólnego. Czego więc możemy się spodziewać? Czy wkrótce niebo zapełni się ekskluzywnymi dronami z logiem niemieckiego producenta?
6 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Elinchrom, Phottix i Sekonic łączą siły
Znane firmy z branży oświetleniowej, Elinchrom, Phottix i Sekonic ogłosiły rozpoczęcie współpracy technologicznej w celu stworzenia systemu współpracujących ze sobą narzędzi, które połączą najlepsze rozwiązania trzech producentów i umożliwią niespotykany dotąd komfort pracy.
12 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Samyang wraca na polski rynek
Niedawno głośno było o zerwaniu współpracy z marką Samyang przez ówczesnego dystrybutora. Zapotrzebowanie na obiektywy jednak jest na tyle duże, że nie trzeba było długo czekać aż inna firma zajmie jego miejsce. Tym razem jest to Foto-Technika.
17 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Olympus rozpoczyna współpracę z firmą EyeFi
Firma EyeFi poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Olympusem. Użytkownicy aparatów Olympusa wyposażonych w moduł Wi-fi mają zyskać możliwość synchronizacji z serwisem EyeFi Cloud.
7 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Porozumienie o współpracy firm Canon i Microsoft
Koncern Microsoft opublikował oświadczenie na temat współpracy z firmą Canon. Na razie nie są znane szczegóły. Wiadomo, że obydwaj producenci będą mieli dostęp do patentów partnera.
3 Lip 2014
Michal Grzegorczyk
0