Instagram w New York Timesie

Autor: Marcin Grabowiecki

3 Kwiecień 2013
Artykuł na: minutę
Na pierwszej stronie niedzielnego wydania New York Timesa pojawiło się zdjęcie autorstwa Nicka Lahama wykonane za pomocą aplikacji Instagram, zainstalowanej na iPhonie fotografa.

Na pierwszej stronie niedzielnego wydania New York Timesa znalazło się zdjęcie sportowca Alex Rodriguez wykonane przez Nicka Lahama za pomocą zainstalowanej na smarfonie iPhone aplikacji Instagram. Zdjęcia iPhone'm pojawiały się już wcześniej w New York Timesie. Były to m.in. wojenne zdjęcia Damona Wintera, wykonane za pomocą aplikacji Hipstamatic. To kolejny dowód na ewolucję fotografii prasowej i zmianę w postrzeganiu fotografii wykonywanej przy użyciu popularnych aplikacji zainstalowanych w smartfonach.

Więcej zdjęć z sesji, która odbyła się 28 lutego 2012 znajdziecie na blogu autora.

O wykorzystywaniu iPhone'a przez profesjonalistów pisaliśmy już wcześniej.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
5
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Już niebawem na rynku pojawi się komplet chemii fotograficznej do wywoływania zdjęć analogowych Kodak Professional. W ofercie znajdą się zarówno odczynniki do negatywów czarno-białych,...
19
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.
9
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)