Instagram wzbogacony o 5 nowych filtrów

0
Maciej Luśtyk
17 Grudzień 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Od ostatniej aktualizacji dodającej nowe filtry kolorystyczne mineło już przeszło 2 lata. Programiści aplikacji wychodząc na przeciw zmieniającym się trendom, wzbogacają Instagram o nowe filtry i możliwości.
Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu Instagrama, nowe filtry są odpowiedzą na ewolucję trendów wewnątrz społeczności użytkowników i coraz większe możliwości fotografii mobilnej. Nowe filtry o nazwach Slumber, Crema, Ludwig, Aden i Perpetua bardzo delikatnie zmieniają kolorystykę, co ma ułatwić dobór filtra i uwydatnić charakter zdjęcia. Widać, że twórcy Instagrama wyciągnęli wnioski z rosnącej popularności takich aplikacji do edycji zdjęć jak np. VSCO Cam.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Ponadto wraz z nową aktualizacją otrzymujemy możliwość zarządzania filtrami, dzięki czemu możliwe jest ich posegregowanie według własnej kolejności, a także ukrycie tych rzadziej używanych. Zmienił się też wygląd ikon odpowiadających poszczególnym efektom. Zniknął charakterystyczny balonik, a w jego miejscu pojawia się rozmazana miniatura edytowanego przez nas zdjęcia. Ma to przyspieszyć wybór właściwego efektu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Aplikacja Instagram dostępna jest do pobrania za darmo za pośrednictwem serwisów App Store i Google Play.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Google Pixel 4 - tak dobry, że używa go Annie Leibovitz
Google Pixel 4 - tak dobry, że używa go Annie Leibovitz
Wytarty frazes, mówiący o tym że najlepszy jest aparat, który mamy przy sobie, Google stara się przekuć w rzeczywistość, po raz kolejny przenosząc software'ową magię na nowy poziom.
0
2
iPhone 11 kontra średnioformatowy Fujifilm GFX 100. Czy potrafisz wskazać różnicę?
iPhone 11 kontra średnioformatowy Fujifilm GFX 100. Czy potrafisz wskazać różnicę?
Co robi lepsze zdjęcia? Najnowszy smartfon czy aparat za 50 tys. złotych? Odpowiedź wcale nie jest tak prosta, jak myślisz.
97
10
Zhiyun Smooth Q2 - najmniejszy zaawansowany gimbal do smartfonów na rynku
Zhiyun Smooth Q2 - najmniejszy zaawansowany gimbal do smartfonów na rynku
Po zaprezentowanym w sierpniu DJI Osmo Mobile 3 myśleliśmy, że w kwestii gimbali do smartfonów nic nas już nie zaskoczy. Tymczasem Zhiyun pokazuje model o zbliżonych...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)