Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Instagram wzbogacony o 5 nowych filtrów

0

Autor: Maciej Luśtyk

17 Grudzień 2014
Artykuł na: 4-5 minut
Od ostatniej aktualizacji dodającej nowe filtry kolorystyczne mineło już przeszło 2 lata. Programiści aplikacji wychodząc na przeciw zmieniającym się trendom, wzbogacają Instagram o nowe filtry i możliwości.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu Instagrama, nowe filtry są odpowiedzą na ewolucję trendów wewnątrz społeczności użytkowników i coraz większe możliwości fotografii mobilnej. Nowe filtry o nazwach Slumber, Crema, Ludwig, Aden i Perpetua bardzo delikatnie zmieniają kolorystykę, co ma ułatwić dobór filtra i uwydatnić charakter zdjęcia. Widać, że twórcy Instagrama wyciągnęli wnioski z rosnącej popularności takich aplikacji do edycji zdjęć jak np. VSCO Cam.

Ponadto wraz z nową aktualizacją otrzymujemy możliwość zarządzania filtrami, dzięki czemu możliwe jest ich posegregowanie według własnej kolejności, a także ukrycie tych rzadziej używanych. Zmienił się też wygląd ikon odpowiadających poszczególnym efektom. Zniknął charakterystyczny balonik, a w jego miejscu pojawia się rozmazana miniatura edytowanego przez nas zdjęcia. Ma to przyspieszyć wybór właściwego efektu.

Aplikacja Instagram dostępna jest do pobrania za darmo za pośrednictwem serwisów App Store i Google Play

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
iPhone 12 Pro i 12 Pro Max - dużo większa, stabilizowana matryca, 10-bitowe wideo i format PRO RAW
iPhone 12 Pro i 12 Pro Max - dużo większa, stabilizowana matryca, 10-bitowe wideo i format PRO RAW
12 generacja smartfonów apple wprowadza sporo zmian - stylistycznie wraca do korzeni, ale pod względem możliwości, również fotograficznych, wybiega śmiało...
5
2
Sony Xperia 5 II - 4K HDR 120 kl./s i zaawansowany tryb filmowy. Nowy smartfon będzie też wsparciem dla twojego aparatu
Sony Xperia 5 II - 4K HDR 120 kl./s i zaawansowany tryb filmowy. Nowy smartfon będzie też...
Sony pokazało kolejną generacją modelu Xperia 5 - czyli reprezentanta średniej wyższej półki cenowej. Pod względem możliwości fotograficznych wiele dzieli z flagową...
5
11
Polaroid Hi-Print - kieszonkowa drukarka do smartfona
Polaroid Hi-Print - kieszonkowa drukarka do smartfona
Polaroid prezentuje kolejną przenośną drukarkę, która łączyć ma świat cyfry z fotografią natychmiastową.
25
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)