Instagram

Wszystkie artykuły z tagiem: "Instagram" w serwisie fotopolis.pl:
Paryżanie żądają zamknięcia popularnej ulicy dla instagramowych influencerów
W ciągu ostatnich lat Instagram stał się najpotężniejszą platformą społecznościową, a jego komercjalizacja sprawiła, że użytkownicy zrobią wszystko w walce o perfekcyjne zdjęcia i większą widownię. Dla niektórych jednak jego popularność okazuje się prawdziwą plagą.
11 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
#StudioEOSR - oznacz zdjęcia i wygraj udział w warsztatach fotografii studyjnej!
Chcesz poznać specyfikę profesjonalnej pracy w studio i możliwości najnowszego bezlusterkowca Canon EOS R? Zobacz, jak wygrać jedno z 6 miejsc w warsztatach, które dla Was mamy.
16 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Kim jest Social Media Sitter? Sieć hoteli wystartowała z nową "społecznościową" usługą
Jeśli ciągle nie wierzycie, że uzależnienie od mediów społecznościowych to poważny problem, być może przekona was nowa usługa wprowadzona przez szwajcarski oddział Ibis. Social Media Sitter na czas urlopu zaopiekuje się naszymi profilami tak, byśmy cały czas byli na nich aktywni, a nie musieli tracić czasu na ich obsługę.
4 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Instagram idzie na wojnę z użytkownikami korzystającymi z botów zwiększających zasięg i popularność
Instagram wprowadza poważne zmiany. Z serwisu mają zniknąć obserwujący, komentarze oraz polubienia sztucznie wygenerowane przez zewnętrzne aplikacje automatycznie zwiększające liczbę odbiorców.
21 Lis 2018
Michał Chrzanowski
1
Aleksander Głowacki: „Dobre zdjęcie z drona wywołuje efekt wow”
Ile można zarobić na lataniu dronem w Polsce? Jak i gdzie skutecznie szukać zleceń? I w końcu jak swoje piękne zdjęcia wykonuje Aleksander Głowacki, który prowadzi popularny na Instagramie profil @alex.snaps.colours? Zawodowy operator dronów zdradził nam kilka swoich tajemnic.
28 Sie 2018
Krzysztof Basel
0
8x10 - sprzedawaj swoje zdjęcia jako dzieła sztuki za pomocą Instagrama
Dziś niemal każdy fotograf prowadzi swoje konto na Instagramie, mimo to z indywidualną sprzedażą zdjęć trudno dotrzeć do swoich odbiorców. Zmienić to chcą twórcy aplikacji 8 x 10.
11 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0
Czy twoje zdjęcie zdobędzie popularność na Instagramie? Sprawdzi to sztuczna inteligencja BBC
Zastanawialiście się kiedyś jakie zdjęcia powinniście wrzucać na Instagrama by wasz profil cieszył się popularnością? Teraz zrobi to za was „sztuczna inteligencja”.
30 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
1
Chcesz zwiększyć zasięg na Instagramie? Koniecznie sprawdź ten poradnik
Instagram to dziś jedno z głównych narzędzi pozwalających fotografom dotrzeć do szerszej publiczności. Wielu ciągle nie wie jednak jak skutecznie się za jego pomocą promować. Ten poradnik pozwoli Wam szybko opanować tę sztukę.
14 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
1
Instagram wprowadzi możliwość rezerwacji usług przez aplikację
Znany serwis z każdą aktualizacją coraz mocniej przekształca się w platformę komercyjną. I choć dla wielu zabija to jego sens, nowa funkcjonalność może okazać się jedną z najważniejszych dla zawodowych fotografów.
23 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Chcecie zwiększyć zasięg na Instagramie? Ta strona Wam w tym pomoże
Mimo świetnych zdjęć, ciągle nie możecie przyciągnąć do swojego konta nowych użytkowników? Być może trzeba popracować nad hashtagami. Ta strona znacznie Wam to ułatwi.
14 Paź 2016
Maciej Luśtyk
1