filtry

Wszystkie artykuły z tagiem: "filtry" w serwisie fotopolis.pl:
NiSi Prosories P1 Kit - system filtrów prostokątnych do smartfona. Czy to ma sens?
Z roku na rok aparaty w smartfonach stają się coraz doskonalsze i pozwalają na więcej, mimo to pewne tematy na zawsze pozostaną domeną tradycyjnych aparatów, a przynajmniej tak nam się wydawało. Nisi zaprezentowało właśnie system prostokątnych filtrów do smartfona.
3 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Firma Marumi powiększyła swoją ofertę o nowe filtry szare i ochronne z profesjonalnej linii Digital High Grade
Firma Marumi zaprezentowała nowe filtry szare i ochronne z zaawansowanej serii Digital High Grade. Nowe modele DHG Super ND 500 (2.7), ND 1000 (3.0) oraz DHG Super Lens Protect i DHG Super Lens Protect są już dostępne w sprzedaży.
16 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
B+W prezentuje nowy uchwyt na filtry 100 mm
Jeżeli planujecie zakup systemu mocowań do filtrów 100 mm, to mamy dobrą wiadomość. Nowy uchwyt B+W pozwoli na jednoczesne skorzystanie z trzech filtrów prostokątnych o szerokości 100 mm.
22 Lis 2017
Michał Chrzanowski
0
Irix Edge 100 - nowy system filtrów prostokątnych wkracza na rynek. Co oferuje?
Marka Irix rozszerza ofertę o kolejne rozwiązanie dla fotografów krajobrazowych. Tym razem jest to nowy system filtrów prostokątnych Edge 100, który cechuje wysoka jakość wykonania, ciekawe funkcje i wygoda obsługi.
20 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Quadralite Parrot - filtry do lamp błyskowych na każdą okazję
Marka Quadralite stale rozszerza gamę akcesoriów. Po niedawnej premierze ciekawych oświetlaczy LED przyszła pora na coś dla fanów strobingu. Quadralite Parrot to zestaw 30 filtrów, które pozwolą swobodnie modyfikować światło lamp reporterskich.
21 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Używasz filtrów? W konkursie Kenko Tokina możesz wygrać ponad 15 tys. złotych
Z okazji 60-lecia istnienia firma Kenko Tokina organizuje konkurs International Filter Photo Contest, który ma na celu wyłonienie najlepszych zdjęć wykonanych z użyciem filtrów fotograficznych. Główna nagroda to prawie 17 tys. złotych.
18 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Szybka wymiana filtrów? To możliwe dzięki Manfrotto Xume
Firma Manfrotto zaprezentowała funkcjonalne adaptery Xume, dzięki którym zmiana nakręcanych filtrów potrwa zaledwie ułamek sekundy. Wszystko za sprawą specjalnego systemu magnesów.
8 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
„Filtr z filtrem“ czyli konkurs firmy Hoya
Rozpoczął się ogólnopolski konkurs dla użytkowników filtrów marki Hoya. Co miesiąc do wygrania będą filtry ochronne lub polaryzacyjne.
5 Sie 2016
Michał Chrzanowski
1
Aurora Aperture – nowe filtry dla wymagających
Amerykański producent powiększył swoją ofertę o kolejne dwa filtry – polaryzacyjny i UV. Każdy z nich został wykonany z wysokiej jakości szkła i aluminium. Do wyboru będziemy mieć aż 17 rozmiarów.
14 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Hoya HD3 - superodporne filtry już niebawem w sprzedaży
Firma Next77, która jest wyłącznym dystrybutorem produktów Hoya, poinformowała o planowanym na początek października 2016 roku wprowadzeniu na polski rynek wytrzymałych filtrów polaryzacyjnych i UV z serii HD3.
12 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0