Skorzystaj z majowej promocji na filtry Irix Edge Gradual ND

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Maj 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Poznaj sekret fotografów krajobrazowych - filtry Irix Edge Gradual ND pomagają kontrolować ekspozycję i uchwycić sceny z szerokim zakresem dynamiki. W majowej promocji Irix dostępne z rabatem -15%!

Materiał partnera

Filtry Irix Edge Gradual ND otwierają przed fotografami krajobrazowymi nowe możliwości. W ekosystemie filtrów Irix, dostępne są filtry Gradual ND w wersji Hard, Reverse oraz Soft, pozwalają one kontrolować ekspozycję i doskonale sprawdzą się w różnorodnych sceneriach. Wykorzystując najwyższą jakość szkła i zaawansowane powłoki, zapewniają nie tylko precyzję, ale i trwałość. Teraz, w majowej promocji, dostępne z rabatem -15% na store.irixlens i u wybranych dealerów.

Filtry Irix Edge Hard Gradual SR

Filtry, w których przejście między pełną przezroczystością, a zacienionym obszarem jest wąskie. Ten typ filtra sprawdzi się dobrze w przypadku scen, w których horyzont jest płaski i regularny, takich jak morze lub równina. W tej sytuacji, górna część obrazu, niebo, jest jaśniejsza niż reszta kadru i ta część powinna być przykryta filtrem.

Filtry Irix Edge Reverse Gradual SR

Zapewniają pokrycie wąskiego spektrum kadru w linii horyzontu, tym samym zapewniając prawidłowe naświetlenie fotografii. Idealnie sprawdzą się podczas fotografowania wschodu i zachodu słońca.

Filtry Irix Edge Soft Gradual SR

Charakteryzują się długim przejściem filtra, od pełni przezroczystości do maksymalnej gęstości (około jednej trzeciej wysokości filtra), umożliwiają uzyskanie naturalnej tonacji obrazu podczas fotografowania scen o nieregularnych liniach horyzontu, takich jak las, tereny górski, czy sceny miejskie.

Jakość, której możesz ufać

Do produkcji filtrów Irix Edge używane są wyłącznie najwyższej jakości szkła optyczne o przepuszczalności światła 99,6%. Po obu stronach każdego filtra zastosowano wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne oraz powłoki typu NANO chroniącą przed zabrudzeniami i wilgocią.

Filtry Irix Edge Gradual ND do końca maja są dostępne w promocyjnych cenach w oficjalnym sklepie internetowym marki store.irixlens oraz u wybranych dealerów Irix!

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ wprowadza 24-calowy monitor graficzny, który spodoba się osobom szukających zaawansowanych rozwiązań w stosunkowo niskiej cenie. Ekran oferuje rozdzielczość 2K, blisko...
5
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6
Powiązane artykuły