Irix - jasne stałki taniej o 20%

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Maj 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Świętuj Międzynarodowy Dzień Światła z Irix. Do 20 maja obiektywy fotograficzne ze światłem f/1.4 kupisz z rabatem w wysokości 20%. 

Informacja partnera:

Dołącz do celebracji Międzynarodowego Dnia Światła i poszerzaj swoje fotograficzne horyzonty z obiektywami Irix, w tym Irix 21 mm f/1.4, idealnym do fotografii architektonicznej i astrofotografii, Irix 30 mm f/1.4 z nowoczesną konstrukcją optyczną i pięknym efektem rozmycia tła, oraz Irix 45 mm f/1.4, oferującym nowe możliwości twórcze dzięki nietypowej ogniskowej.

Do 20 maja skorzystaj z promocji na wybrane obiektyw Irix w oficjalnym sklepie internetowym marki i u wybranych dealerów!

Poznaj możliwości obiektywów fotograficznych Irix

Irix 21 mm f/1.4 – Obiektyw pochodzi z serii wywodzącej się z linii Cine, został on zaprojektowany z myślą o wymagającym odbiorcy z rynku kinowego. Duży nacisk położony został na ograniczeniu do niezbędnego minimum dystorsji, nie przekracza ona 2%, więc w praktyce jest niezauważalna. Pozwala to z powodzeniem wykorzystać ten obiektyw do wszelkiego rodzaju zdjęć architektury. Irix 21 mm F/1.4 jest również idealnym narzędziem dla astrofotografii. 

Dostępne mocowania: Canon, Nikon, Pentax.

Irix 30 mm f/1.4 – charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją optyczną i plastycznością obrazu. Obiektyw zaprojektowano do współpracy z matrycami pełnoklatkowymi 35 mm. Warto podkreślić zastosowanie nowej, 11-listkowej konstrukcji przysłony o zaokrąglonych brzegach, która zapewnia piękny efekt rozmycia tła.

Dostępne mocowania: Canon, Nikon, Pentax.

Irix 45 mm f/1.4 – jest świetną alternatywą dla obiektywów o ogniskowych 35-50 mm, jednocześnie dzięki nietypowej ogniskowej oferuje on nowe kreatywne możliwości. Połączenie dużej światłosiły oraz szerokiego kąta umożliwia wykonanie niesamowitych zdjęć portretowych oraz pozwala uchwycić magiczne miejsca podczas spontanicznych podróży.

Dostępne mocowania: Canon, Nikon, Pentax, Fujifilm GFX.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Przywitaj lato z Irix - wszystkie obiektywy foto 15% taniej do 22 czerwca
Przywitaj lato z Irix - wszystkie obiektywy foto 15% taniej do 22 czerwca
Aby uczcić nadejście nowego sezonu, od 20 do 22 czerwca Irix oferuje 15% rabatu na wszystkie obiektywy fotograficzne w ofercie.
1
Nowe obiektywy Voigtlander - Nokton 75 mm f/1.5 do Sony E i Color Skopar 50 mm f/2.2 do Leica M
Nowe obiektywy Voigtlander - Nokton 75 mm f/1.5 do Sony E i Color Skopar 50 mm f/2.2 do Leica M
Ofertę Voigtlandera rozbudowują nowe manualne obiektywy do aparatów Leica i Sony. Otrzymujemy kolejny wariant Noktona 75 mm, a po raz pierwszy w ofercie pojawia się model Skopar 50 m...
5
Ulanzi prezentuje swój pierwszy obiektyw. Od razu z autofokusem
Ulanzi prezentuje swój pierwszy obiektyw. Od razu z autofokusem
Producent akcesoriów Ulanzi dołączył do grona chińskich firm, które mają w swojej ofercie obiektywy. Pierwszym szkłem w katalogu jest wyposażony w system AF, niedrogi model 27 mm f/2.8...
6
Powiązane artykuły