Irix - zapisz się do newslettera i zgarnij zniżkę na obiektywy filmowe

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Kwiecień 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Irix, producent wysokiej jakości obiektywów filmowych, z radością ogłasza czasową promocję z okazji premiery najnowszej kamery Blackmagic PYXIS 6K. Od teraz do 30 kwietnia miłośnicy filmowania mogą zapisać się do newslettera Irix i otrzymać specjalny kod rabatowy na obiektywy filmowe Irix.

Informacja partnera:

Ambasador Irix, Joey Lever, założyciel Another World Media i Imoria Pictures, niedawno podzielił się w poście na blogu Irix, dlaczego połączenie kamer Blackmagic i obiektywów filmowych Irix tworzy jego idealne zestaw:

"Wszystko zaczęło się od kamery kinowej Blackmagic 2.5K, narzędzia, które odmieniło mój proces filmowania dzięki filmowemu zakresowi dynamiki i solidnemu formatowi cyfrowemu. W miarę ewolucji moich zdolności do opowiadania historii rosło moje zapotrzebowanie na wszechstronne obiektywy wysokiej jakości. Tutaj do akcji wkroczył Irix. Przejrzystość i precyzja obiektywów Irix, takich jak Irix 15 mm f/2.4, pozwoliła mi uchwycić wspaniałe krajobrazy i intymne portrety z wyjątkową ostrością i kontrolą. Razem Blackmagic i Irix tworzą mój idealny zestaw!"

Połączenie obiektywów Irix i kamer Blackmagic wspiera filmowców i twórców treści wideo w odkrywaniu nowych horyzontów i wizualnym opowiadaniu historii!

Aby dołączyć do społeczności Irix i skorzystać z tej ekskluzywnej oferty, odwiedź store.irixlens.com i zapisz się do newslettera Irix do 30 kwietnia.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Przywitaj lato z Irix - wszystkie obiektywy foto 15% taniej do 22 czerwca
Przywitaj lato z Irix - wszystkie obiektywy foto 15% taniej do 22 czerwca
Aby uczcić nadejście nowego sezonu, od 20 do 22 czerwca Irix oferuje 15% rabatu na wszystkie obiektywy fotograficzne w ofercie.
1
Nowe obiektywy Voigtlander - Nokton 75 mm f/1.5 do Sony E i Color Skopar 50 mm f/2.2 do Leica M
Nowe obiektywy Voigtlander - Nokton 75 mm f/1.5 do Sony E i Color Skopar 50 mm f/2.2 do Leica M
Ofertę Voigtlandera rozbudowują nowe manualne obiektywy do aparatów Leica i Sony. Otrzymujemy kolejny wariant Noktona 75 mm, a po raz pierwszy w ofercie pojawia się model Skopar 50 m...
5
Ulanzi prezentuje swój pierwszy obiektyw. Od razu z autofokusem
Ulanzi prezentuje swój pierwszy obiektyw. Od razu z autofokusem
Producent akcesoriów Ulanzi dołączył do grona chińskich firm, które mają w swojej ofercie obiektywy. Pierwszym szkłem w katalogu jest wyposażony w system AF, niedrogi model 27 mm f/2.8...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)