Irix 45 mm f/1.4 do końca kwietnia taniej o 40%

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Kwiecień 2024
Artykuł na: 4-5 minut

Next77, dystrybutor obiektywów Irix informuje o specjalnej ofercie na obiektyw Irix 45 mm f/1.4. Do końca kwietnia model ten dostępny jest z 40-procentowym rabatem.

Informacja partnera

Obiektyw Irix 45mm f/1.4 został stworzony z myślą o fanach ogniskowych 35-50 mm, pozwalając na bardziej kreatywne podejście do fotografii. Odkryj pełny potencjał tej klasycznej ogniskowej i jej doskonałe funkcje, takie jak pierścień ostrości, blokada ostrości i uszczelniona konstrukcja. Do końca kwietnia skorzystaj ze specjalnej oferty Irix w oficjalnym sklepie internetowym marki i u wybranych dealerów i zaoszczędź 40%

Gwarancja najlepszej optyki

Ogniskowa 45 mm pozwala inaczej spojrzeć na świat, w połączeniu z szybką przysłoną f/1.4, dającą więcej kreatywnych możliwości. Zaprojektowany z myślą o jak najwierniejszym oddaniu szczegółów na zdjęciach, dzięki czemu fotografie uzyskane przy jego pomocy są ostre i kontrastowe. Dzięki 9-listkom przysłony, obszary poza głębią ostrości pozostaną gładkie zapewniając piękny efekt bokeh.

Pierścień ostrości

Po wielu testach opracowaliśmy materiał pierścienia charakteryzujący się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na niekorzystne warunki. Specjalne teksturowanie umożliwia pewne i precyzyjne ostrzenie, a dedykowane wytłoczenie umożliwia wyczucie pozycji w której znajduje się pierścień, dzięki czemu ostrzenie jest jeszcze łatwiejsze.

Funkcja „Focus Lock”

Umożliwia zablokowanie pierścienia ostrzenia w konkretnym położeniu. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy zachować konkretny dystans do fotografowanego obiektu (zone-focusing) lub pragniemy zachować idealną ostrość na nieskończoności w fotografii krajobrazu.

Przeczytaj także:
Irix 45 mm f/1.4 - test obiektywu

Reprezentujący średnią półkę cenową, manualny Irix 45 mm f/1.4 obiecuje wykonanie i rezultaty godne obiektywu wyższej klasy. Sprawdziliśmy jak ta egzotyczna ogniskowa sprawdza się w praktyce. [Czytaj więcej]

Gotowy na każde warunki

Gwarancję działanie w każdych warunkach zapewnia system uszczelnień umiejscowionych w kluczowych miejscach obiektywu, oraz ogniskowanie wewnętrzne. Właściwości te umożliwiają nie tylko pracę w trudnych warunkach, lecz także dają gwarancję zachowania czystości komory lustra i matrycy w aparacie. Co więcej, oznaczenia ostrości i przysłony obiektywu są  grawerowane laserowo i wypełnione farbą reagującą na promieniowanie UV, dzięki czemu są czytelne nawet w słabych warunkach.

Dowiedz się więcej o obiektywie Irix 45 mm f/1.4 tutaj i odwiedź store.irixlens lub wybranych dealerów Irix, aby skorzystać z promocji!

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
System L-mount wzbogaci się o nowy poręczny obiektyw. To lekki i cienki “naleśnik” S 26 mm f/8 bez autofokusa, który ma spełniać rolę dekielka do aparatu. Jest też zapowiedź nowego zooma.
1
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Zestaw Irix Cine Entry Set to zestaw 3 jasnych szkieł, idealnie skrojonych na potrzeby filmowca ślubnego! Do 31 maja dostępny z rabatem -15%!
4
Irix - jasne stałki taniej o 20%
Irix - jasne stałki taniej o 20%
Świętuj Międzynarodowy Dzień Światła z Irix. Do 20 maja obiektywy fotograficzne ze światłem f/1.4 kupisz z rabatem w wysokości 20%. 
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)