Irix

Wszystkie artykuły z tagiem: "Irix" w serwisie fotopolis.pl:
Przetestuj obiektywy Irix podczas warsztatów krajobrazowych w Bieszczadach
Zastanawiasz się nad zakupem któregoś z obiektywów Irix? Teraz ich możliwości będziesz mógł sprawdzić w praktyce, podczas bieszczadzkich warsztatów organizowanych przez dystrybutora, firmę Next 77. Dodatkową atrakcją jest fakt, że warsztaty odbywają się w czasie sierpniowego maksimum perseidów.
17 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Wystartowała oficjalna polska strona marki Irix
Rok temu zmysły fotografów krajobrazowych i wszystkich miłośników szerokiego kąta rozpaliła marka Irix, która powstała właśnie z myślą o nich. W przeciągu roku w ofercie pojawiły się dwa szkła, a marka zyskała polskiego dystrybutora. Teraz Next77 uruchamia ich jej oficjalna polską stronę internetową.
5 Lip 2017
Maciej Luśtyk
1
Irix 11 mm f/4 - superszeroki kąt dla zawodowców
Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy nie raz słyszeliśmy o profesjonalnym i ultraszerokokątnym obiektywie Irix 11 mm f/4. Jednak dopiero teraz doczekaliśmy się jego oficjalnej premiery.
3 Mar 2017
Michał Chrzanowski
0
Irix 15 mm f/2.4 już w sprzedaży
O superszerokokątnym obiektywie Irix 15 mm f/2.4 dowiedzieliśmy się na początku ubiegłego roku. Dziś poznaliśmy jego oficjalną polską cenę.
7 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Irix 15 mm f/2.4 - oficjalne zdjęcia przykładowe
Irix to nowa marka na rynku obiektywów, która od razu przykuła uwagę fotografów oryginalnym, szerokokątnym szkłem. Producent udostępnił właśnie wykonane nim pierwsze oficjalne zdjęcia przykładowe.
18 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
zamknij X
Plebiscyt 2017
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2017
Głosuj!