Irix

Wszystkie artykuły z tagiem: "Irix" w serwisie fotopolis.pl:
Irix 11 mm f/4 - czyli wakacje z szerokim kątem
„Szkło ultraszerokokątne daje nam zupełnie nowe wyobrażenie o kadrowaniu i postrzeganiu tego co mamy przed sobą“ - powiedział Piotr Tomala, który podzielił się 8 zasadami, które warto rozważyć podczas fotografowania tak specyficznym obiektywem.
20 Cze 2018
Promocja
3
Irix na targach Film Video Foto 2018 - zapoznaj się z najnowszym systemem filtrów prostokątnych
Irix to marka stworzona z myślą o fotografach krajobrazu, architektury i wszystkich tych, którzy w swojej pracy używają obiektywów ultraszerokokątnych. Podczas targów Film Video Foto 2018 w Łodzi będzie można zapoznać się z całą gamą produktów z oferty, w tym z najnowszym systemem filtrów prostokątnych Edge.
27 Mar 2018
Promocja
0
Rodzina Irix Edge powiększyła się o nowy okrągły filtr ND32000
Zaprezentowany dziś Irix Edge ND32000 to wkręcany filtr szary o gęstości optycznej 4.5, który wydłuży czas naświetlania o 15 stopni przysłony, pozwalając w słoneczny dzień uzyskać nawet 5 minutową ekspozycję.
2 Mar 2018
Michał Chrzanowski
0
Przetestuj obiektywy Irix podczas warsztatów krajobrazowych w Bieszczadach
Zastanawiasz się nad zakupem któregoś z obiektywów Irix? Teraz ich możliwości będziesz mógł sprawdzić w praktyce, podczas bieszczadzkich warsztatów organizowanych przez dystrybutora, firmę Next 77. Dodatkową atrakcją jest fakt, że warsztaty odbywają się w czasie sierpniowego maksimum perseidów.
17 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Wystartowała oficjalna polska strona marki Irix
Rok temu zmysły fotografów krajobrazowych i wszystkich miłośników szerokiego kąta rozpaliła marka Irix, która powstała właśnie z myślą o nich. W przeciągu roku w ofercie pojawiły się dwa szkła, a marka zyskała polskiego dystrybutora. Teraz Next77 uruchamia ich jej oficjalna polską stronę internetową.
5 Lip 2017
Maciej Luśtyk
1
Irix 11 mm f/4 - superszeroki kąt dla zawodowców
Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy nie raz słyszeliśmy o profesjonalnym i ultraszerokokątnym obiektywie Irix 11 mm f/4. Jednak dopiero teraz doczekaliśmy się jego oficjalnej premiery.
3 Mar 2017
Michał Chrzanowski
0
Irix 15 mm f/2.4 już w sprzedaży
O superszerokokątnym obiektywie Irix 15 mm f/2.4 dowiedzieliśmy się na początku ubiegłego roku. Dziś poznaliśmy jego oficjalną polską cenę.
7 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Irix 15 mm f/2.4 - oficjalne zdjęcia przykładowe
Irix to nowa marka na rynku obiektywów, która od razu przykuła uwagę fotografów oryginalnym, szerokokątnym szkłem. Producent udostępnił właśnie wykonane nim pierwsze oficjalne zdjęcia przykładowe.
18 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0