Irix wprowadza na rynek adapter filtrowy Irix Edge dla obiektywu 21 mm f/1.4

Autor: Redakcja Fotopolis

6 Grudzień 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Irix opracował adapter filtrowy do obiektywu 21 mm f/1.4, który umożliwi korzystanie z wkręcanych filtrów 105 mm. Będzie oferowany za darmo.

Nowy adapter został zaprojektowany specjalnie do współpracy z obiektywem Irix 21 mm f/1.4, który nie pozwala na stosowanie tradycyjnych filtrów. Po założeniu nowego adapteru obiektyw będzie mógł wreszcie współpracować ze standardowymi filtrami wkręcanymi o średnicy 105 mm, a dzięki specjalnej konstrukcji nie spowoduje efektu winietowania.

Adapter Irix Edge do obiektywu 21 mm jest montowany bagnetowo w miejscu osłony przeciwsłonecznej obiektywu, co pozwala na szybkie, wygodne i stabilne mocowanie. Do adaptera dołączona jest dedykowana zaślepka, która zabezpiecza powierzchnię filtrów i obiektywu przed potencjalnym uszkodzeniem podczas ruchu.

Adapter filtrowy Irix Edge będzie dostępny bezpłatnie

Irix informuje, że do opracowania adaptera przyczyniły się opinie, jakie firma otrzymała od swojej społeczności. W ramach wdzięczności, nowe akcesorium będzie oferowane bezpłatnie wszystkim posiadaczom obiektywów Irix 21 mm. Stanie się również częścią zestawu z obiektywem Irix 21 mm. Będzie można go nabyć od środy, 6 grudnia w oficjalnym sklepie Irix i u wybranych sprzedawców. Więcej szczegółów na stronie producenta.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Na polski rynek trafiają nowe kable marki TetherTools. Ofertę po raz pierwszy wzbogacają modele z dwoma łamanymi końcówkami, a także 9-metrowy kabel USB-C z podwójnym wzmacniaczem...
5
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Powiązane artykuły