uchwyt do filtrów

Wszystkie artykuły z tagiem: "uchwyt do filtrów" w serwisie fotopolis.pl:
Często nakręcasz i zdejmujesz filtry? Alter RFS to coś dla ciebie
Jeśli często pracujesz z filtrami kołowymi z pewnością znasz frustrację związaną z ich nakręcaniem. Alter RFS to nowy pomysł na ich szybki montaż. Tylko czy inni nie zrobili już tego lepiej?
30 Maj 2019
Maciej Luśtyk
2
LEE100 - nowy system filtrów prostokątnych
Po 25 latach, znany producent filtrów i akcesoriów odświeża znany i lubiany system filtrów prostokątnych. Uchwyt Lee 100 wprowadza szereg nowych funkcji i udogodnień.
18 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
NiSi Prosories P1 Kit - system filtrów prostokątnych do smartfona. Czy to ma sens?
Z roku na rok aparaty w smartfonach stają się coraz doskonalsze i pozwalają na więcej, mimo to pewne tematy na zawsze pozostaną domeną tradycyjnych aparatów, a przynajmniej tak nam się wydawało. Nisi zaprezentowało właśnie system prostokątnych filtrów do smartfona.
3 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Irix Edge 100 - nowy system filtrów prostokątnych wkracza na rynek. Co oferuje?
Marka Irix rozszerza ofertę o kolejne rozwiązanie dla fotografów krajobrazowych. Tym razem jest to nowy system filtrów prostokątnych Edge 100, który cechuje wysoka jakość wykonania, ciekawe funkcje i wygoda obsługi.
20 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Szybka wymiana filtrów? To możliwe dzięki Manfrotto Xume
Firma Manfrotto zaprezentowała funkcjonalne adaptery Xume, dzięki którym zmiana nakręcanych filtrów potrwa zaledwie ułamek sekundy. Wszystko za sprawą specjalnego systemu magnesów.
8 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Nowy system Fotodiox pozwoli zamontować filtry na obiektyw Canon 11-24 mm f/4 USM
Znany producent akcesoriów, Fotodiox, stworzył system mocowania filtrów, dedykowany pokazanemu rok temu obiektywowi Canon 11-24 mm f/4 USM. Zamontujemy w nim filtry o średnicy bagatela 168 mm.
1 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Xume - wymiana filtra nigdy nie była tak prosta
Firma Xume oferuje ciekawe adaptery, które sprawią, że zmiana nakręcanych filtrów potrwa ułamek sekundy. Wszystko za sprawą specjalnego systemu magnesów.
19 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Polska strona marki Cokin
Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów Cokin w Polsce, uruchomiła polską stronę tej marki. Pod adresem www.cokin-filters.pl znajduje się pełna oferta filtrów i akcesoriów, a także szereg porad na temat używania filtrów fotograficznych.
24 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
LEE Filters RF75 - nowy system filtrów dla kompaktów
Firma LEE Filters zaprezentowała uchwyt do filtrów RF75 przeznaczony do niektórych aparatów kompaktowych i dalmierzowców - maksymalna średnica obiektywu z jaką radzi sobie uchwyt to 67 milimetrów.
26 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0